Nové číslo AutoforDrive je v prodeji

Sdílejte tento článek na Facebooku

V nejnovějším čísle časopis přináší aktuální reportáž z testu nového modelu Porsche Boxster, který redaktor proháněl silničkami jižní Francie, další reportáž je z uvedení nového hybridu Peugeot 508 RXH na trh a poslední z představení pětidvéřového modelu Škoda CITIGO. Redakce navštívila autosalon v Ženevě a připravila pro čtenáře mozaiku toho, co stálo za pozornost, a bylo toho na 8 stránek.V rubrice Profil čtenáři najdou nové modely Volkswagen CC, Renault Laguna Coupé, Subaru XV, Honda Civic. Ve velké příloze se časopis tentokrát soustředil na sportovní auta, neboť jejich sezóna právě začíná. Nejrychlejší auta zastupuje Ferrari F12 berlinetta obletovaná novináři i návštěvníky Ženevského autosalonu.

Oblíbených testů se do tohoto čísla vešlo třináct, a to Audi A6 Avant, Hyundai i40 sedan, Jaguar XF, Porsche Carrera 911 S, Alfa Romeo Guilietta QV, Mitsubishi ASX, Renault Koleos, Honda CR-V, Infiniti EX, Jeep Wrangler, Suzuki Swift 4×4, Kia Rio a Peugeot iOn.

Nechybí rubrika Dokonaly muž, ani Zprávy ze světa na kolech a Shaker. Opět byla zařazena sezónní rubrika Motorsport s prvními zajímavými výsledky.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek