Milování ve vodě

Sdílejte tento článek na Facebooku

Dobrodružný sex ve vodě patří mezi jedny z nejčastějších sexuálních fantazií. Tipy na vodní milování, ale i shrnutí nevýhod tohoto druhu vášně, najdete na následujících řádcích.

Vlhký sex doma i venku

Máte-li chuť rozvířit stojaté hladiny vašeho sexuálního života, vyzkoušejte smyslné milování ve vodě. Pro aqua sex navíc ani nemusíte chodit nikam daleko. Bohatě postačí domácí vana či sprcha, kde si užijete pořádnou vodní jízdu. Pokud se na domácím hřišti nudíte, vydejte se směle za zdi vašeho bytu. Celoročně lze využít různé vířivky ve wellness centrech, jenž k milostným chvilkám přímo vybízejí. Mnoho podniků už dnes nabízí privátní whirlpool, kde si můžete bez obav dělat, co chcete. Obsluha bývá často velmi diskrétní, prostředí zase čisté a příjemné. Ideální roční období pro vodní dobrodružství představuje léto. Zažít nevšední milování můžete třeba na přehradě, koupališti nebo v domácím bazénku, k mořským ochutnávkám zase vybízí prázdninová dovolená.

Možná negativa sexu ve vodě

Přes veškeré vzrušení byste ani u vodních dobrodružství neměli zapomínat na ochranu. Není žádným tajemstvím, že kondom se s vodou nijak nepřátelí, proto raději hledejte nové cesty k zabránění nechtěnému těhotenství. U tohoto typu sexuálního dovádění je také nesmírně důležité respektovat základní hygienická pravidla. Nejen ve špinavém rybníku, ale i v mořské vodě či luxusním bazénu mohou zejména ženy chytit nepříjemné infekce. „Studené vodní proudy a drhnoucí písek zrovna nekorespondují s mými představami o romantickém milování na dovolené. Přes veškerou exotiku mne často odradí představa, že ve stejném moři, kde se chci oddat vášni, se přes den koupaly stovky lidí,“ prozrazuje jeden z účastníků internetové diskuse své důvody, proč jej letní sex ve vodě neláká.

Bezpečná inovace aqua sexu

„Špinavé české rybníky ani zalidněný Jadran mě nelákají, nechci však rezignovat na sex ve vodě. Také proto jsme si s manželkou pořídili velkou vanu a užíváme si vodní hrátky pěkně v teple a pohodlí domova,“ dodává vychytrale jeho kolega. Pokud také vám není sex ve studeném moři, bahnitém rybníku či chloridem napuštěném bazéně příjemný, nezoufejte. S trochou fantazie si užijete vytoužený aqua sex při současném dodržení všech pravidel hygieny. Jak na to? Hrátky v moři můžete brát jen jako předehru, při které se dostatečně vydráždíte. Následně opusťte vlny a vydejte se užít si bezpečné milování do hotelové sprchy nebo do bungalovu. Také na rodeo v bazénu či vířivce nemusíte rezignovat. Využijte chvilky v prázdném hotelovém bazénu k orálnímu sexu. Vysaďte přítelkyni na okraj bazénu, zatímco sám zůstanete ponořen do vody, a věnujte se jejím intimním partiím. Nespoutanou vášeň si zkrátka nemusíte užít nutně jen pod vodou, ale i u vodní plochy.

Sdílejte tento článek na Facebooku