Pozvěte romantiku do své postele

Sdílejte tento článek na Facebooku

Romantika není jen přežitkem dávných dob, kdy sliční rytíři dobývali srdce ušlechtilých dam. Naopak vám něžná milostná gesta i dnes prokážou skvělou službu. S jejich pomocí rozvíříte postelový stereotyp a otevřete dveře své ložnice inovaci a kreativitě. Jen směle do toho! Přestože můžete galantní vyznání vnímat v dnešní moderní době spíše jako přežitek středověku, neuškodí přizvat několik romantických praktik také do vašeho sexuálního života. Nevinná romantika totiž může pěkně opepřit zažité způsoby milování.

Jemnými tahy k výbušnému orgasmu

Mají vaše ložnicové hrátky vždy podobnou až totožnou náplň, jako byste jimi přejeli přes kopírák? Je načase pustit do vaší postele svěží vítr v podobě něžných gest a pomalého milování. Pravidlo číslo jedna zní – na nic nespěchat. Nemusíte přece vždy jít hned na věc a doputovat k vrcholům erotické vášně podle stejného (rychlého) scénáře. Udělejte si jeden na druhého čas a věnujte se průzkumné hře vašich těl. Dejte prostor jemným dotykům a dlouhé předehře, které vybičují vaše vzrušení až na neúnosnou mez. Do svádivé hry můžete přizvat erotické pomůcky jako hedvábný šátek nebo karamelovou polevu. Inspiraci najdete třeba ve filmu Čtyřicet dní, čtyřicet nocí, kde hlavní hrdina Josh Hartnett přivedl svou milou k orgasmu jemnými dotyky orchidejí.

Nevšední nápady se cení

Romantika do sexuálních hrátek prostě patří. K vymýšlení jemných a neokoukaných způsobů milování nemusíte být romantikem každým coulem, stačí jednoduše popustit uzdu své fantazii. Přišla partnerka po dlouhém a namáhavém dni z práce a nemá na divoké rajtování ani pomyšlení? Nevadí, napusťte jí horkou koupel a jemně omývejte každý kousek jejího unaveného těla. Očistná relaxace se tak může snadno zvrhnout v rozkoš, na kterou budete oba dlouho vzpomínat. Překvapit jí také můžete ručně vyráběným poukazem na erotickou masáž nebo sex dle jejího přání. Zapálené svíčky a pomalá hudba dotvoří romantickou atmosféru, za kterou budete odměněn milostnou extází deluxe.

Okuste vášeň mimo domov

Jako úžasné romantické gesto bude vaše milá vnímat spontánní nápad odjet na víkend do horského hotýlku nebo vesnického penzionu. Zde si užijete snídaně do postele a nekončící noční dobrodružství bez neustálého rušení dětmi, babičkou, sousedy a jinými ne vždy vítanými hosty. Romantické nápady zkrátka dodají vašemu sexuálnímu životu novou šťávu.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek