Bolek Polívka zase v manéži. Hostují Hynek Čermák, Xindl X a další

Sdílejte tento článek na Facebooku

Legendární Manéž Bolka Polívky slaví 55. dílem už třicet let od svého vzniku. Natáčelo se v pátek 20. října a v sobotu 21. října ve Sportovní hale Vodova v Brně. Pozvání pod pomyslné šapitó tentokrát přijali herečka a zpěvačka Hana Holišová, spisovatel, scenárista a režisér Patrik Hartl, populární písničkář Xindl X, herec a fotograf Hynek Čermák, artisté Michal Pírek a Samuel Sadecký se svou SLACK Show. 

Manéž připravuje brněnské studio České televize pro program ČT1 ve spolupráci s Divadlem Bolka Polívky v Brně, ve kterém oblíbený herec a mim uvádí svá autorská představení. Pavel Zedníček kdysi o Manéži řekl: „Je to jeden z nejkrásnějších pořadů, které Česká televize má a kterého by si měla vážit.“ Jeho slova jistě potvrdí i další účastníci zábavného pořadu. Těch se od roku 1987, kdy byla Manéž vysílána poprvé, vystřídaly doslova mraky. Za připomenutí stojí, že jedněmi z prvních hostů byli například Milan Lasica, Hana Hegerová, Petr Nárožný nebo legendární komik Miroslav Horníček.

A co aktuálně nabízí Divadlo Bolka Polívky? V rámci současného repertoáru lze vybírat jak z autorských her principála Bolka Polívky (DNA a Pro dámu na balkoně), tak z představení vytvořených ve spolupráci s jinými divadly (Mínus dva, The Naked Truth). Zatím poslední novinkou z repertoáru je slavná inscenace Ladislava Smočka – Podivné odpoledne Dr. Zvonka Burkeho s Bolkem Polívkou v hlavní roli.

Sdílejte tento článek na Facebooku