Vychází speciál Extrémní vozy

Sdílejte tento článek na Facebooku

Speciál časopisu AutoforDrive se slibným názvem Extrémní vozy vychází 30. 6., má 164 stran a prodejní cena je 99 Kč. Je v prodeji na stáncích s tiskem, v obchodních centrech a na čerpacích stanicích po celé ČR. Základní titul AutoforDrive, který vychází letos již v 5. ročníku, patří k nejluxusnějším motoristickým časopisům na trhu, který si však zachovává autenticitu reálných redakčních testů automobilů napříč spektrem nabídky vozů na trhu. Z velké části se jedná o originální tvorbu tuzemské redakce, v časopisu se však objevují i nejexkluzivnější testy a reportáže, které nejsou běžně v českých žurnalistických podmínkách dostupné. Ty pocházejí z licenční spolupráce s britským Autocarem, která pokračuje poměrně intenzivně již druhým rokem.

Speciál Extrémní vozy je pak v rámci sběratelské edice esencí toho nejlepšího a nejzajímavějšího a vzhledem k načasování vydání má být také přitažlivým letním čtením pro všechny muže i ženy milující vše kolem aut. Edice bude ještě v letošním roce pokračovat dalšími specializovanými vydáními.

„Příprava speciálu nás postavila před otázku, co je vlastně extrémní vůz,“ říká šéfredaktor časopisu AutoforDrive. „Pod dlouhých diskuzích jsme vybrali nejrychlejší, nejbláznivější a nejzábavnější auta, která naší a britskou redakcí v poslední době prošla. V časopisu tudíž najdete výhradně živé redakční testy, v nichž kromě technických detailů nechybějí ani emoce,“ dodává.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek