Tři už jsou dav? Aneb jak je to se sexem ve třech

Sdílejte tento článek na Facebooku

Dvě ženy, jedna postel a hmatatelné erotické jiskření. A ano, samozřejmě také vaše maličkost angažovaná v ložnicových hrátkách. Toužíte po divokém milování ve trojce nebo jste lehce nervózní při představě, jak byste uspokojil dvojnásobek svůdných vnadů? Je sex ve třech snem každého muže nebo noční můrou pro vztah? Důvodů, proč je sex ve třech čím dál oblíbenější milostnou praktikou, je hned několik. Nejčastěji si páry zvou hosta do postele v případě, že jejich sexuální život ovládla nuda a vzrušení upadá. Okořenění ložnicového stereotypu bývá také podporováno zvědavostí a touhou vyzkoušet něco „zakázaného“. Přestože trojka se v naší společnosti objevuje jako téma teprve posledních pár let, asi vás nepřekvapí, že její historické kořeny sahají mnohem dál. Mnohoženství rozhodně nebylo neznámé našim pravěkým předkům a v antickém Římě byly divoké orgie přímo společenskou povinností.

Povolte uzdu své touze

Statisticky je v našich zeměpisných šířkách častější takzvaná ruská trojka, tedy sex dvou žen a jednoho muže, opačná situace bývá nazývána tradičně švédskou trojkou. Také vy patrně toužíte nechat se hýčkat dvěma kráskami a propadat se do hlubin společné vášně. Jste-li single, máte přitom situaci o mnoho lehčí než vaši zadaní kolegové. Ti musí nejprve k hrátkám ve trojici přemluvit svou partnerku, což ne vždy bývá lehké. Je nezbytné o věci hodně komunikovat, nepouštět se do něčeho, co si jeden z páru nepřeje, a najít tu správnou osobu, která učiní vaše ložnicové aranžmá kompletní. V zásadě máte dvě možnosti – vybrat si cizí osobu nebo sáhnout po známé tváři. Obě možnosti mají přitom své výhody i mínusy. Neznámé ženě budete patrně těžko naplno důvěřovat, ovšem u blízké kamarádky hrozí ze strany vaší milé větší žárlivost do budoucna.

Stanovte si pravidla hry

Než přikročíte k věci, nezapomeňte si určit konkrétní pravidla a limity pro všeobecnou spokojenost. Protože ze strany vaší partnerky hrozí nejistota a žárlivost, je třeba respektovat její přání a vyjít jí naplno vstříc. Pokud se například vaše drahá necítí dobře při myšlence orálního sexu mezi vámi a druhou ženou, vyhněte se této praktice a užívejte si jiné hrátky. Měl byste též dodržovat nejdůležitější pravidlo sexu ve trojici – věnovat své partnerce vždy větší pozornost než druhé nahotince ve vašich peřinách. A také nezapomínejte na kondom!

Pro koho trojka není?

Do milostných avantýr ve třech se nepouštějte v případě, že si to partnerka vyloženě nepřeje. „Zkušenosti z mého okolí říkají, že ženy se sexu ve třech často velmi obávají a jsou tak k iniciaci podobného dobrodružství chladnější než muži,“ zamýšlí se nad milostnou praktikou ve třech muž na internetovém diskusním fóru. Ženy často nerady vítají novou konkurentku ve své posteli z důvodů žárlivosti a obav, že jim neznámá přebere partnera. „Je to hodně o vzájemné důvěře a sebevědomí páru. Oba musí být chápaví, citově vyzrálí a jít do podobné zkušenosti bez emocí a výčitek. Jinak se nezbytně vkradou pochybnosti, což partnerský vztah nejenže neutuží, ale spíše vnitřně rozežere,“ dodává zlaté pravidlo sexu ve třech zkušená žena v diskusi online.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek