Tipy na valentýnské překvapení

Sdílejte tento článek na Facebooku

Pomalu se blíží únor a s ním také svátek všech zamilovaných. Přestože vy považujete svatého Valentýna za hloupou americkou tradici, vaše přítelkyně plánuje svátek 14. února řádně oslavit. Před tím, než se na téma růžových plyšáků a ohraných přáníček dostanete, raději si pořádně promyslete, zda vám stojí za to, se se svou drahou pohádat kvůli zdánlivé maličkosti. Ostatně, na takové romantické večeři nebo erotické masáži rozhodně najdete i spoustu pozitiv, co říkáte?Přestože myšlenku svátku všech zamilovaných dvakrát nepodporujete, neznamená to, že byste měl přítelkyni bojkotovat zrovna v tento den. Pravděpodobně by to nenesla zrovna s klidem. Nikdo po vás přece nechce, abyste se vydal do supermarketu a vykoupil polovinu kýčovité výzdoby či abyste skládal cituplné básně. Bohatě stačí, když svolíte strávit v tento den nějakou tu chvíli se svou láskou. Pokud pro ni navíc připravíte valentýnské překvapení jako bonus, budete v jejích očích za toho nejúžasnějšího chlapa na světě!

Projezte se k dobré náladě

Nejmenším zlem je jistě romantická večeře. Výborné jídlo, jakostní víno, přítmí, svit svíček a vaše spokojená polovička se jistě postarají o to, aby vás společně strávené stolování nadchlo. Chcete-li partnerku překvapit, rezervujte na 14. února stůl ve vaší oblíbené restauraci. Obrovské ovace získáte, pokud vezmete věci do svých rukou a pokusíte se sváteční pochutnání připravit sám. Rozhodně se přitom nemusí jednat o složitou kulinářskou specialitu – přírodní kuřecí řízek s americkými bramborami a zeleninovým salátem přece zvládnete levou zadní.

Hupněte do vířivky

Připadá vám překvapení s večeří poněkud nudné a okoukané? Potěšte svou milou uklidňující a revitalizující relaxací pro dva. Ve wellness centru nebo lázních se o vaše pohodlí postarají profesionálové a vám zbude na starost jen jediné – pořádně si tuto zkušenost užít. Trefou do černého jsou v tomto případě rozličné masáže pro dva, návštěva sauny nebo parní lázně spojené s blbnutím ve vyhřátém bazénu. Vedle nešlápnete třeba výběrem masáže horkými lávovými kameny a následné relaxaci v privátní vířivce s lahví sektu.

Okořeňte si Valentýna

Když už Valentýn, tak se vším všudy! Zastáváte-li tuto filozofii, nebojte se plánovanému překvapení dodat šťávu. Připravte partnerce večer plný romantiky a erotického náboje, na který jen tak nezapomene. Prvně se vydejte do sex shopu a nakupte pár hraček ke zpestření postelových hrátek. K nákupu přihoďte dobré víno či oblíbený likér vaší milé – tím příhodnou atmosféru dotvoříte. Hned po příchodu přítelkyně z práce jí nabídněte masáž zad, díky níž se oba nejen uvolníte, ale naladíte na nadcházející vášnivý program. Jak konkrétně si večer naplánujete, je už na vás. Vyzkoušet můžete třeba vibrační kroužek, speciální erotické hry, smyslné oleje, sexy oblečky a hraní rolí nebo společnou koupel při svíčkách.

Sdílejte tento článek na Facebooku