Objevujte ženské erotogenní zóny – 1. díl

Sdílejte tento článek na Facebooku

Ženské tělo v sobě skrývá spoustu tajemství. Přestože zbožňujete jeho odhalování a považujete se za dobrého znalce ženské rozkoše, mohou vás přeci jen překvapit dosud neobjevené erotogenní zóny. Přestože byste si některé části ženské siluety jako vzrušivé nepředstavoval ani v nejdivočejších snech, jejich vhodnou stimulací můžete dotyčnou vystřelit až na vrchol orgastického blaha. Vyplatí se proto mít seznam ženských erotogenních zón sem tam při ruce. Účinnost stimulace těch nejznámějších erotogenní zón ženského těla máte jistě už stokrát ozkoušenou. Rty, ňadra a pohlavní orgány jsou nejčastějšími místy, kterým se muži během sexuálních hrátek věnují. Přesto nejsou jedinými.

Naopak, ženské tělo skrývá mnohá tajná zákoutí, jejichž odkrývání bude bavit nejen partnerku, ale i vás. Na které oblasti se tedy zaměřit? Začněme v horní části těla. V příštím příspěvku se zaměříme na erotogenní zóny situované od pasu níže.

Jednou z prvních oblastí, které se můžete věnovat třeba při začátku předehry, jsou vlasy. Většina žen zbožňuje, když jim muž jemně projíždí vlasy, natáčí si je na prsty nebo kudrny jemně hladí. Pro mnohé ženy má vískání ve vlasech punc spojení sexuální jiskry a intimity – také proto je vysoce oblíbené.

Kam se vydat následně?

Inspirujte se gentlemany ve starých filmech. Ti věděli, co na ženy platí – líbání na krk. Oblast šíje a klíční kosti jsou jedněmi z nejnáchylnějších míst k sexuálnímu vzrušení. Mnohem více než silným sáním a cucfleky si však ženinu přízeň získáte jemnými polibky, šimráním rty a pomalým dýcháním na danou oblast. Husí kůže, smyslné vzdychání a rozžhavená nálada na pokračování hrátek budiž vaší odměnou.

Z oblasti šíje se plynule přesuňte na ušní lalůčky. Jemně je sajte, kousejte a olizujte – uvidíte, co to se vzrušením dotyčné udělá.

Erotogenní vlastnosti mají však i oblasti, u kterých byste to v žádném případě nečekali. K takovým nevšedním místům patří vnitřní část zápěstí a ženská dlaň. Nejenže se jedná o místa na dotek vzrušivá, ale navíc přijde ženám jejich hýčkání vysoce romantické. To samozřejmě znamená plusové body pro vás.

Přesunete-li se zase o kousek níže, nevynechejte jemné šimrání a líbání bříška a – z opačné strany – bederní páteře. Následně vám může ruka zabloudit o trochu níž, do populární oblasti kalhotek, odkud můžete ve stimulaci pokračovat.

Pozorujte reakce partnerky a zapamatujte si, u kterých oblastí se jí nejpatrněji zrychloval dech. Pro příště tak víte, čím ji spolehlivě dostat do varu.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek