Sex ve výtahu: Erotika pro otrlé

Sdílejte tento článek na Facebooku

Cítíte, že nyní je ta pravá chvíle opepřit společné intimní chvilky něčím opravdu neopakovatelným? Nechte se zlákat k nejdivočejší jízdě vašeho života. Kde? Přece ve výtahu!Dobrodružný sex ve výtahu okupuje nejvyšší příčky žebříčku oblíbených míst k provozování adrenalinové erotiky. Možná i vy máte ze svých klukovských let vzpomínku na půlnoční doprovody spolužaček a líbačky v přítmí výtahu. Pozvedněte tyto vzpomínky na nezapomenutelné milování v plechové šachtě. Ale pozor! Jedná se o zážitek pro otrlé milovníky, proto, pokud s objevováním nových míst k erotickým radovánkám teprve začínáte, dejte pro tentokrát přednost bezpečnějšímu autu nebo kuchyňské lince.

Dobrodružná jízda pro začátečníky

Výtahový sex totiž jde ruku v ruce s rizikem, že vás někdo z dalších obyvatel paneláku načapá. Nemáte-li dostatečně silné nervy na jiskřivou akci se vším všudy, vyzkoušejte jednodušší variantu. Při některé z jízd výtahem (kde budete sami) zkuste laskat intimní partie jeden druhého a užívat si návalů vzrušení smíchaného s afrodiziakálním adrenalinem.

Výtahový sex pro pokročilé

Přestože se nemůžete výtahových radovánek dočkat, respektujte několik základních pravidel:

– Před samotnou akcí se ujistěte, že vybraný model výtahu disponuje tlačítkem „Stop“, jenž dovoluje zastavení v mezipatře. Pokud ne, pátrejte po výtahu v jiné budově.
– Naplánujte si vhodnou hodinu pro výtahové dobrodružství. Střihněte si výtahovou rychlovku nejlépe v noci či v méně frekventovaných hodinách. Ranní odchody do práce vašich sousedů, stejně jako odpolední frmol, nejsou pro hlasité vzdychání nejideálnější.
– Akci zbytečně neprotahujte, tím riskujete, že vámi obsazený výtah někdo dříve nebo později bude potřebovat. Ostatně asi byste neocenil, kdyby vaše hnízdečko lásky někdo přivolal z přízemí zrovna v tom nejlepším. Neoblékejte si desítky vrstev oblečení a partnerku rovnou navlékněte do sukně bez spodního prádla.
– Snažte se tlumit veškeré akustické projevy. Zejména staré modely výtahů v panelácích mají do zvukotěsnosti opravdu daleko.
– Výtah znovu spusťte až ve chvíli, jakmile jste po akci plně oblečení. Sousedku z dolního patra nezajímá pohled na vaši přítelkyni upravující si podprsenku či na váš rozepnutý poklopec.

Sdílejte tento článek na Facebooku