Vyzkoušejte filmový sex v předsíni

Sdílejte tento článek na Facebooku

Zachutnalo vám vzrušení a adrenalin spojený s milováním na netradičních místech? Dováděním v autě nebo na pračce v koupelně seznam zajímavých míst jako stvořených pro divoký sex zdaleka nekončí. Popusťte uzdu své fantazii a vyzkoušejte peprnou filmovou scénu v předsíni. Ve chvíli, kdy společnou postel navštíví nuda a stereotyp, je třeba porozhlédnout se za horizont ložnice a objevit nová místa pro milostné dovádění. Taková neprávem přehlížená předsíň přitom nabízí vše, co od nezapomenutelného milování očekáváte. Komfort, přítmí, příchuť zakázaného ovoce a atmosféru plnou adrenalinu, neboť vás může přes zavřené dveře slyšet nerudná sousedka vracející se z odpoledního nákupu.

Sexy návrat ze služební cesty

Předsíň představuje ideální prostor pro milostné hrátky ve chvíli, kdy se vaše milá vrací z práce nebo služební cesty. Vrhněte se na ni hned ve chvíli, kdy si odkládá kabát na věšák, a ukažte jí, jak moc jste se na její návrat těšil. Bez okolků ji při zavírání dveří zbavte veškerého odění a připravte na pravé botníkové rodeo. Posaďte ji na botník či nižší skříňku, rozevřete stehna a dopřejte jí báječné orální chvilky. Pro předsíňové radovánky se skvěle hodí také polohy zezadu. Partnerka nechť poklekne na všechny čtyři (pod kolena umístěte rohožku pro lepší pohodlí) nebo se ve stoje zapře o botník a vy mezitím divoce přirážejte zezadu. Pro romantičtější chvilky tváří v tvář zvolte polohu vsedě. Usaďte se na stoličce, vyzdvihněte přítelkyni obkročmo na svůj klín a vydejte se společně na pořádnou jízdu, až bude lustr v předsíni řinčet.

Hollywood ve vaší předsíni

Předsíň ovšem poskytne skvělé erotické útočiště nejen při návratu jednoho z partnerů do útrob domova, ale i pokud vás popadnou roupy během večerního milování. Opusťte peřiny, vypněte televizi a střihněte si divoký scénář jako vyšitý z amerického porno filmu. Můžete si zahrát na svůdnou doručovatelku pizzy a nenasytného zákazníka nebo přísnou pošťačku a opozdilce v placení složenek. Zde rozhodně platí, že čím více fantaskních představ zapojíte, tím lépe.

Navíc, když si příště při zavazování bot vzpomenete na erotické dobrodružství, přejede vám po zádech příjemný mráz a dostanete chuť vyzkoušet nové a nové hollywoodské scénáře.

Sdílejte tento článek na Facebooku