Sex po telefonu jako koření vztahu

Sdílejte tento článek na Facebooku

Ocitl jste se v situaci, kdy partnerský vztah už dlouho jede po zaběhnutých kolejích bez špetky jiskry? I když máte pocit, že jste s partnerkou uvízli na mrtvém bodě, nemá rozhodně cenu házet pomyslnou flintu do žita. Skvělé oživení vztahu může představovat sex po telefonu, který je přímo nutností pro jedince vzdálené od sebe stovky kilometrů. A vám ostatním dává možnost okořenit milostný život smyslnou inovací!Co je pro vztah na dálku nutností, může být pro partnery žijící spolu (ať už v jednom městě či dokonce ve stejném bytě) vítaným oživením každodenní rutiny. Zapojte do milostných hrátek moderní technologie (telefon, skype, icq a další komunikační kanály) a rozžhavte svou milou po drátě. Jaká jsou pravidla sexu po telefonu?

Soukromí především

První pravidlo je jednoduché a přitom klíčové. Při provádění sexu po telefonu byste neměl být nikým rušen ani načapán, takže polední pauza v kanceláři patrně nebude ideální volbou. Vyberte si útulné místo s nízkou pravděpodobností příchodu nechtěných návštěvníků. Před akcí vypněte na mobilním telefonu čekání na příchozí hovor, aby vás v zápalu vášně kupříkladu nesháněli rodiče s pozváním na nedělní oběd.

Vytvořte intimní atmosféru

Se zabezpečením soukromí souvisí také výběr správného prostředí pro intimní chvilky. Vyberte si část dne, která vám oběma vyhovuje (ideálně večerní hodiny, kdy se můžete pohodlně natáhnout na postel) i místo, kde se cítíte příjemně. Pokud se vaše drahá polovička nachází v jiném časovém pásmu, využijte líných víkendových dopolední, v případě, že bydlíte spolu, zavřete se každý do jiného pokoje – co začnete po lince, můžete hravě dokončit ve společné ložnici. Vášnivou atmosféru dotvoří také různé pomůcky, od lubrikantu pro vás až po vibrátor pro vaši milou.

Rozehřejte ji

Stejně jako klasické milování, i sex po telefonu by měl začínat předehrou. Pokud je vaše drahá v této intimní praktice začátečnicí, rozehřejte ji několika romantickými slůvky a popište, jak se jí něžně dotýkáte a hladíte – teprve po úvodním naladění mohou přijít na řadu žhavější kroky. Popisujte jí, co byste s jejím tělem dělal, kdyby byla u vás, zapojte fantazii a ve chvílích, kdy přebírá otěže komunikace ona, hlasitě ji povzbuzujte zrychleným dýcháním a vzdycháním. Pro zpestření atmosféry můžete použít také webkameru s mikrofonem, které dodají situaci na autentičnosti.

Respektujte hranice

Stejně jako jiné druhy sexuálních hrátek, i telefonní dobrodružství je zábavou jen do té doby, kdy vyhovuje oběma protagonistům. Jeden druhého proto do ničeho netlačte, respektujte vlastní limity a užívejte si společně strávených vášnivých chvil.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek