Sex – koučink jako dárek

Sdílejte tento článek na Facebooku

Pokud chcete letos svůj protějšek potěšit dárkem opravdu originálním a netradičním, máme pro vás tip. Nadělte svému partnerovi pobyt na kurzu se sexuálním koučem (Orgasmická žena – pro ženy, Neodolatelný milenec – pro muže). Nebo si raději vyberete sezení s profesionálním sex koučem pro pár, které nakonec potěší vás oba?

Sex-kouč realizuje koučovací sezení pro jednotlivce i páry. Během sezení s klienty rozebírá jejich sexuální představy, touhy a potřeby a snaží se společně s nimi najít cestu k jejich uskutečnění. Vše probíhá nenásilně především formou otázek, odpovědí a obrázků, někdy pomocí instruktážních videí nebo jednoduchých cviků. Pro představu si můžete zdarma vyzkoušet e-learningový kurz na adrese www.sex-koucink.cz a zjistit, co to sex koučink je, a jestli je to opravdu to, co hledáte.

Osobní sezení i skype koučink probíhá jednu hodinu, úvodní sezení je o 15 minut delší. Obvykle je potřeba několika setkání, která probíhají v odstupu 2 až 3 týdnů. Tento čas slouží k přijetí a zařazení získaných informací a tipů do svého sexuálního života. Během této doby si můžete s koučem zdarma předávat zpětné vazby většinou prostřednictvím e-mailu.

Kromě individuálních setkání vede sex-kouč několik kurzů osobního rozvoje, které jsou velmi oblíbené a účastníky i účastnicemi velice kladně hodnocené. Kromě kurzu pro ženy s názvem Orgasmická žena je nově připraven kurz pro muže „Neodolatelný milenec aneb Jak (po)milovat ženu“. Muži zde získají nové informace o tom, jak lépe porozumět ženám v sexuální oblasti, návody k tomu, jak se stát úspěšnějším milencem a nebudou chybět ani praktické rady na téma, jak obohatit partnerský sex. Zajímavý jistě bude i kurz pro páry věnující se dominanci a submisivitě s názvem Něžné zasvěcení. Další informace najdete na adrese www.sex-koucink.cz.

Sdílejte tento článek na Facebooku