Range Rover Evoque má pětidveřovou verzi

Sdílejte tento článek na Facebooku

Nová pětidveřová verze vozidla Range Rover Evoque bude mít celosvětovou premiéru již 17. listopadu 2010 na motoristickém veletrhu v Los Angeles. Pětidveřová verze vozu Range Rover Evoque nabízí jedinečný styl a sportovní vzhled v kombinaci s praktickým využitím a důrazem na rodiny. Nová verze doplní model coupé, se kterou vytvoří atraktivní modelovou řadu. Ta svým provedením utváří naprosto nové standardy v segmentu prémiových kompaktních SUV.

Podobně jako verze coupé i pětidveřový Range Rover Evoque zůstává věrný charakteru převratného konceptu Land Rover LRX a nabízí zcela novou interpretaci tradičního cross-coupé designu.

Pětidveřový Evoque však i tak zůstává věrný hodnotám značky Range Rover. Charakteristické je prémiové provedení, nejvyšší standard luxusu a skvělý výkon v jakémkoli terénu. To vše tento model nabízí v ještě kompaktnějším provedení.

Nový model je vybaven nejmodernějšími a vysoce ekologickými technologiemi jako coupé. Model Evoque je tak nejmenším, nejlehčím a palivově nejúspornějším vozidlem v celé historii společnosti Land Rover.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek