Osvěžující vodní hrátky

Sdílejte tento článek na Facebooku

Postel, postel a zase postel, k tomu přidej zhasnutou lampičku a milování podle stále stejného scénáře. Nebaví tě ložnicové hrátky jako přes kopírák a uvítal bys změnu? Nasměruj svůj ženský protějšek do koupelny a osvěž se stylovým sexem mezi kachlíčky. Koupelnové prostory představují netušené možnosti pro variabilní erotické hrátky, během kterých můžete pěkně popustit uzdu kreativní stránce své fantazie.

Koupelnový sex je v našich zeměpisných šířkách velmi oblíbený, zejména v létě. A není se čemu divit – mokrá těla, žhavé pohledy, punc luxusu. Nažeňte v horkých letních dnech svou milou do koupelny a zažijte pořádnou jízdu. A jaké erotické praktiky jsou aktuálním hitem?

Vodní dovádění

Klasikou koupelnových radovánek je společné sprchování. Můžete zůstat pod sprchou oblečení a pozorovat, jak oblečení na vašem těle mokne a prosvítá, nebo oděv zahodit rovnou a navzájem se omývat mýdlem, vonnými oleji nebo hebkou žínkou. Dovoleno je vše, co je vám příjemné, při dovádění si jen dávejte pozor na nechtěné uklouznutí. Pohodlí a jiskřivou zábavu skýtá také další koupelnový kout – vana. Romantici mohou zapálit svíčky, přidat voňavou koupelovou pěnu a užívat si sladké relaxace, experimentátory zase potěší nabídka různých voděodolných erotických hraček, které jsou k dostání v každém sex shopu. Co takhle vibrující plovoucí kačenka a další vychytávky? Máte-li chuť si koupelnové milování trošku opepřit, můžete sáhnout po holicí pěně a žiletkách a věnovat se intimním partiím partnerky. Na oplátku jí svěřte vyholení vaší chlouby.

Suchozemské hrátky

Pokud nepatříte mezi fanoušky mokrého sexu, existuje samozřejmě množství technik, které můžete provozovat na suchu. Koupelnový ráj vás bude lákat k vyzkoušení nových praktik a pozic. Co takhle usadit se na zavřené záchodové víko a obkročmo na sebe posadit ženu? Nebo vyzkoušejte sexy inovaci – ona se zapře rukama o umyvadlo nebo okraj vany a vy do ní budete vnikat zezadu. Pokud jste fyzicky zdatný, lze to taky zkusit ve stoje o stěnu. Třešničku na dortu koupelnových hrátek představuje sex na automatické pračce, která je puštěna na ždímání. Erotika v koupelně zkrátka rozhodně není nudná.

Sdílejte tento článek na Facebooku