Poznejte pět novinek v Rancheros a soutěžte o pět poukázek!

Sdílejte tento článek na Facebooku

Milovníci mexických restaurací Rancheros se mohou těšit na pravé mexické snídaně nebo nové druhy čerstvých domácích limonád. Na své si přijdou také bezlepkoví jedlíci, pro které kuchaři chystají delikatesy bez lepku.

Pět novinek v Rancheros:

  1. Domácí limonády

Každé ráno připravuje Rancheros čerstvé domácí limonády! V Rancheros nenajdete žádné polotovary nebo sirupy. Limonády jsou totiž připravovány výhradně z čerstvých surovin. Osvěžit se můžete například citronovou nebo pomerančovou limonádou. Zahřívací zázvorová limonáda, která je oblíbená především v zimních měsících, je nyní nahrazena jarní detoxikační okurkovou.

  1. Nová forma platby na letišti

S novou platební aplikací Alipay se setkají zákazníci Rancheros na Terminálu 1 i 2 letiště Václava Havla. Alipay je světovým lídrem v on line mobilních platbách a mimo Čínu toto řešení využívá více než 2 000 000 obchodníků. V roce 2016 vstoupila aplikace Alipay také do Evropy, a to s nabídkou řešení pohodlných plateb přes jakékoliv smart phone zařízení. Na straně obchodníka i turisty spočívá metodika v naskenování QR kódu nakupujícího a následném tisku platebního dokladu obchodníkem.

  1. Snídaně v mexickém stylu

Svým zákazníkům vychází restaurace vstříc a vzhledem k jejich potřebám přináší nově snídaňovou nabídku. Vyzkoušet mohou například nejtypičtější mexickou snídani Huevos Rancheros, vegetariánské vaječné burrito nebo variantu se slaninou, omeletu na mexický způsob, quesadillas se sýrem nebo tradiční lívance s čerstvým ovocem.

  1. Rancheros myslí také na zákazníky s bezlepkovou dietou

Protože se tento zdravý fastfood snaží uspokojit chuťové buňky opravdu všech milovníků mexické kuchyně, přichází nově s několika bezlepkovými pokrmy. Zákazníci je najisto naleznou díky označení v podobě přeškrtnutého klasu. Pochutnají si třeba na kukuřičných tacos s masem, zeleninou a salsou dle výběru – od nepálivé avokádové pasty guacamole až po nejpálivější habanero.

  1. Šťastné hodinky v Rancheros

Návštěvníci se mohou těšit na novinku v podobě takzvaných „Happy  hours“. Každý den mezi 15 – 17 hodinou na ně bude čekat překvapení v podobě příjemných slev.

S novou mobilní platební aplikací Alipay se setkají zákazníci Rancheros

a) v Centru Černý most v Praze
b) na Terminálu 1 a 2 letiště Václava Havla
c) v administrativně-obchodním komplexu Florentinum v Praze

Nápovědu hledejte na www.rancheros.cz

Odpověď na soutěžní otázku zasílejte na adresu redakce@strankypromuze.cz nejpozději do 26. 4. 2017. Pro pět výherců je připravena poukázka na občerstvení v Rancheros, a to v hodnotě 200 Kč. Nezapomeňte uvést své jméno a do předmětu zprávy Soutěž Rancheros.

 

Sdílejte tento článek na Facebooku