Nový Range Rover Evoque se testuje

Sdílejte tento článek na Facebooku

Zbrusu nový Range Rover Evoque právě nyní vstupuje do konečné fáze testování. Stovky jeho prototypů vyrazily do celého světa, aby byly vyzkoušeny v těch nejnáročnějších podmínkách a nejdrsnějších klimatických prostředích, která existují. Land Rover ovšem z tohoto testování nedělá žádné tajemství, jak je mnohdy v automobilovém odvětví zvykem. Designérský tým vybavil deset prototypů opravdu nevšedním „maskováním“, které na sebe naopak upoutá velkou pozornost a nové vozidlo se tímto způsobem představí v deseti nejvýznamnějších městech světa.

Tato opravdu nepřehlédnutelná vozidla se představí v Londýně, New Yorku, Sao Paulu, Paříži, Miláně, Madridu, Berlíně, Sydney, Šanghaji a v Moskvě. Následně je bude možné zahlédnout po celém světě. Zároveň však představují jen nepatrnou část z několika set prototypů Range Rover Evoque, které podstoupí rozsáhlé testování a urazí v rámci něho miliony kilometrů. Hlavním cílem bude ověřit, že Range Rover Evoque disponuje nejvyššími standardy kvality a spolehlivosti. Nový model se začne prodávat v létě roku 2011.

Na testování se podílí velká část z více než 3 500 konstruktérů značky Land Rover. Jejich týmy v rámci něho navštíví bezmála dvacet zemí, ve kterých bude nový model Evoque konfrontován s nejextrémnějšími podmínkami. Budou to nejen arktické pláně či drsné pouště, ale i německé dálnice či městský provoz v rušném centru Tokia.

Nový Range Rover Evoque je nejmenším, nejlehčím a též nejúspornějším modelem v celé historii společnosti Land Rover. Do prodeje bude uveden v létě 2011 a k dostání bude ve 160 zemích po celém světě.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek