Nové číslo Auto4Drive v prodeji

Sdílejte tento článek na Facebooku

Vyšlo nové, v tomto roce již druhé, číslo oblíbeného motoristického časopisu Auto4Drive. Obsahuje 64 stran původních redakčních testů automobilových novinek. Čtenáři tak v časopisu najdou informace z celého spektra automobilového trhu, od nejmenších vozů po velká SUV. Tento „Trendy Car Magazine“ se zabývá především novinkami na automobilovém trhu a segmenty vozů, které zaznamenaly velký nárůst pozornosti zákazníků.

Každý originální test je nově doplněn detailními technickými parametry pod heslem Technická kontrola. Testům je věnován velkorysý prostor, každý vůz má k dispozici pro test většinou šest stran. Díky velkému formátu a rozsahu časopisu se do aktuálního vydání vešlo ještě více testů než obvykle a čtenáři se tak mohou seznámit s testy vozů značek Audi, Mercedes-Benz, Volvo, Jeep, Land Rover, Subaru, Nissan, Citroën, Dacia, Škoda či Hyundai.

Nechybí ani podrobné ceníky vozů, které patří k nejoblíbenějším, stránky věnované historii automobilismu jsou tentokrát o výročí 125 let Mercedes-Benz, přehled vývoje na trhu, informace z oblasti motosportu. Rubrika Showroom obsahuje Audi A6, Ford C-Max, Fiat Freemont, Mercedes-Benz CLS, KIA pro_cee´d a Hyundai Veloster, dále zde najdete stálé rubriky Shaker nebo Zprávy ze světa na kolech.

Časopis je k dostání ve stáncích po celé ČR nebo si ho můžete předplatit na www.auto4drive.cz.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek

Nové číslo Auto4Drive v prodeji

Sdílejte tento článek na Facebooku

Těsně před vánočními svátky vyšlo nové číslo motoristického časopisu Auto4Drive. Tentokrát je nabito velkými testy novinek – KIA Sportage, Nissan Murano, Mitsubishi ASX, Mercedes-Benz GLK, Subaru Outback, Hyundai Santa Fe, Ford Ranger a Range Rover Sport.Rubrika Autodrom obsahuje testy Alfa Romeo MiTo a Peugeot RCZ. V Profilu se představuje absolutní novinka v ČR Suzuki Kizashi. V rychlém testu najdete Porsche Cayenne Hybrid a Saab 9-5. V dalších článcích se dozvíte mnohé užitečné informace o zimní výbavě motoristy a o historii BMW xDrive.

V Ojetinách si přečtete o Škodě Fabia 1.2 HTP. Nechybí ani interview, reportáž z design studia a muzea Opelu, ve speciálu Amerika je krásný Ram Laramie Longhorn. Samozřejmostí je čtenáři vyhledávaná praktická příloha s aktualizovanými ceníky hlavních modelů aut s pohonem všech kol.

Tentokrát je k časopisu jako dárek zdarma přiložen kalendář s atraktivní mladou dámou v XXXL velikosti, který Vás může provázet po celý rok.

Časopis je k dostání na stáncích v celé ČR nebo si ho můžete objednat v redakci na adrese redakce@auto4drive.cz. Pro objednání ročního předplatného klikněte na www.auto4drive.cz.

Sdílejte tento článek na Facebooku