Dárek k Vánocům – Fiat 500

Sdílejte tento článek na Facebooku

Fiat letos pod stromeček naděluje speciální vánoční edici pětistovek Bicolore, které se pyšní stylovou kombinací bílé a červené barvy laku karoserie. Dvojici barev doplňují detaily, jako jsou chromované kliky dveří a vnější zpětná zrcátka. Inspirací pro tuto limitovanou sérii se staly kombinace laků na karoseriích amerických automobilů padesátých let minulého století a umělecký směr pop-art, který byl velmi populární v letech šedesátých.

Bílá a červená je první kombinací ze série dvoubarevných verzí, které budou na trh uvedeny v nadcházejících měsících. Tento nový a originální „outfit“, který navazuje na úspěšnou sérii pětistovek, např. silného a rychlého modelu 500 by Diesel nebo 500C by Diesel, nebo sérii v růžové (Pink), matné černé (Matt Black) a oranžové barvě (Orange), potvrzuje strategii značky využívat barvy jako univerzální vyjádření emocí a osobnosti.

Pětistovka v limitované sérii bílé a červené (a to i v interiéru) ve verzi POP s motorem 1.2 69k nabízí 15“ kola z lehkých slitin, elektricky ovládaná okna a chromované lišty v náraznících, rámečky oken, vnitřní kliky dveří, chromovanou koncovku výfuku nebo i proužek na hlavici řadicí páky.

Barva u modelu Fiat 500 však nikdy nebyla pouze otázkou estetiky. Naopak. Je nedílnou součástí celé filozofie produktu, která zahrnuje osobnost, styl a maximální prostor pro individualitu. Přitažlivý model pětistovky již však také dokázal, že se nejedná pouze o super-kompaktní městské auto, ale že nabízí autentickou platformu, na které Fiat vystavil celou rodinu vozů s technologiemi a smyslem pro detail, jež si zaslouží i vyšší kategorie vozů.

Charismaticky vánoční červeno-bílá pětistovka je ideální vůz pro ty, kteří se rádi baví, oceňují jedinečný styl a mají smysl pro detail. A těšte se další zimní překvapení od Fiatu!

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek