Nissan GT-R je tady

Sdílejte tento článek na Facebooku

V těchto dnech jsou předávány prvním zákazníkům vozy Nissan GT-R v originální evropské verzi s plnou zárukou.

V červenci letošního roku byl ustanoven jediný a exkluzivní dealer těchto vozů pro ČR, kterému se v rekordně krátké době podařilo splnit všechny náročné standardy a zajistit pro zákazníky prodejní a poprodejní služby na takové úrovni, jakou si tento mimořádný vůz zaslouží.

Legendární Nissan GT-R představuje jedinečnou kombinaci výkonu, osobitého designu a špičkové technologie. Pod nápadnou karoserií se skrývá jedinečná hnací soustava – ručně montovaný 3,8-litrový motor V6 s dvěma turbodmychadly o výkonu 485 k a s maximem točivého momentu 588 Nm, šestirychlostní dvojspojková převodovka s řazením pádly pod volantem a vyspělý systém pohonu všech kol. Podporu jim poskytuje soubor sofistikovaných elektronických systémů navržený tak, aby zajišťoval bezpečnou jízdu a současně minimalizoval zásahy pro opravdový požitek z jízdy.

Své výjimečné vlastnosti potvrdil Nissan GT-R i na okruhu v Nürburgringu, kde dosáhl času 7 min 26 s na jedno kolo, a zařadil se tak mezi nejrychlejší komerční vozidla, která kdy na Nürburgringu kroužila.

V České republice bylo do dnešního dne objednáno celkem 49 vozů GT-R. Základní cena činí 2 337 250 Kč (GT-R Premium Edition).

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek