Na golf do Krkonoš

Sdílejte tento článek na Facebooku

Grund Resort Golf&Ski, Krkonoše, Mladé Buky. To je adresa nového čtyřhvězdičkového hotelu s osmnácti jamkovým golfovým hřištěm. Majitelem a provozovatelem Resortu je rodinná společnost Grund, která byla založena Jiřím Grundem již v roce 1990. Resort vyrostl v místě, kde Grundovi od roku 2000 provozovali 9jamkové golfové hřiště.

„Plán na lepší využití lokality byl přirozeným vyústěním našich aktivit v Mladých Bukách. Chtěli jsme vybudovat místo, kde se budou naši hosté cítit dobře. Místo, kde si odpočinou, kde se mohou setkávat v příjemném prostředí s vysokým standardem, obklopeném nádhernou přírodou Krkonoš,“ říká prezident Resortu Jiří Grund. „Grund Resort Golf&Ski vzniká s cílem stát se základnou, ať už chcete přijet za golfem, na lyže, běžky, kolo, pěší výlet nebo zde uspořádat firemní akci,“ dodává Jiří Grund.

Poloha Resortu nad obcí Mladé Buky je unikátní nejen svým krásným výhledem, ale i v České republice neobvyklou polohou golfového hřiště hned vedle lyžařského areálu, vybaveného lanovkou a třemi vleky. Tato výjimečná poloha umožňuje nabídnout klientům Resortu celoroční sportovní aktivity.

Hotel ve čtyřhvězdičkovém standardu je postaven s respektem ke krajině, s cílem se do krajiny organicky začlenit, a přitom poskytnout hostům příjemné a rodinné zázemí. Interiér hotelu vznikl ve spolupráci se špičkovým italským designérským ateliérem Ferrari Pagani Tresoldi Architetti. Po aktivním dni hosty přivítá komfortní wellness, kde bude možné využít bazén s protiproudem, vířivku, saunu či masáže.

Sdílejte tento článek na Facebooku