Experimentujte v posteli

Sdílejte tento článek na Facebooku

Šampaňské, jahody, šlehačka, pouta, šátek, odvážné oblečky. Sex zkrátka nemusí být pořád o tom samém. Otevřete ve vaší ložnici dveře novým dimenzím milování a pozvěte do intimního života hravost. Je jedno, zda jste na začátku vztahu a nenasytně se milujete několikrát týdně, nebo vám již první opojení zevšednělo a do vln milostné vášně se nevydáváte tak často. Zkrátka v každé situaci se vyplatí začít s experimenty. Ty totiž mohou váš společný sexuální život jen obohatit. Pozvěte proto do své postele nevšední pomocníky – co takhle slízávat lahodný likér baileys z intimních křivek vaší milé?

Pochutnejte si

Při ložnicových experimentech skvěle poslouží ovoce a různé pamlsky, od alkoholických likérů přes klasickou šlehačku až po gumové medvídky. Ozdobte intimní partie drahé polovičky čokoládovým toppingem s plátky banánu nebo mandarinky a uvidíte, jak chutné dobrodružství si oba užijete. Ona může na oplátku ponořit vaši chloubu do karamelové polevy nebo vaječného likéru. Obkládání lidského těla dobrotami ostatně není nic nového, naši antičtí předkové pořádali v tomto smyslu hotové slavnosti obžerství. U vás doma ale nemusíte jít tak daleko jako starověcí Římané, ani jako Charlie Sheen ve filmu Žhavé výstřely, kde na své partnerce smaží vajíčka se slaninou. Iniciativě se však meze nekladou. Zkoušejte, co vás oba baví a dopřejte si čas od času pochoutku z těla drahé polovičky.

Přitvrďte

Po ovocných začátcích můžete v posteli trochu přitvrdit. Nemusíte hned napodobovat sado maso praktiky okoukané z erotických filmů, pro začátek zkuste milé jemně svázat ruce hedvábným šátkem a věnovat se jejím intimním partiím. Pokud se technika ujme, vyzkoušejte pro příště pouta. Partnerka se může navléci do odvážného oblečku, nechat si v posteli podpatky a hrát s vámi například hru na dozorkyni a vězně.

Ochlaďte se

Velmi vzrušivě během postelových her působí střídání teplot. Vyzkoušejte masírování erotických zón vaší milé ledovými kostkami na střídačku se zahřátým ručníkem. Teplotní rozdíly se totiž postarají o intenzivnější vzrušení. Drahá polovička může podobný experiment vyzkoušet při orálním sexu – stačí se jednou napít třeba vychlazené limonády či vína a vzít do úst vaše kopí. Při druhé přestávce nechť si naplní ústa teplým (ne horkým) čajem a věnuje se dále vašim intimním místům. Spokojenost zaručena.

Sdílejte tento článek na Facebooku