Erotické hry na každý den

Sdílejte tento článek na Facebooku

Oblíbené české přísloví praví, že kdo si hraje, nezlobí. A v posteli to platí dvojnásob. Zabavte se během jarních plískanic či vlahých letních večerů odvážnými hrami, za které by se ani tvůrci Kamasútry nemuseli stydět.Každý z nás má v sobě dodnes kousek z toho malého dítěte, které touží objevovat, blbnout a hrát si. Tak proč nepřenést trochu toho zvědavého ducha do vaší ložnice? Ostatně už jako malé pískle jste si hrál se sousedovic Aničkou na doktory a v pubertě jste si užíval svlékací nebo líbací flašku u spolužáka na chatě. Tak proč nevyzkoušet také dnes pár peprných postelových her?

Pro milostné účely můžete použít prakticky jakoukoli stolní hru. Postavte na stůl třeba Člověče nezlob se, šachy nebo jinou deskovou hru, nalijte si sklenku dobrého červeného vína a vydejte se na pořádnou jízdu. Podle jakých pravidel budete hrát, to je na vás, obecně však platí, že čím zvrhlejší, tím lepší. Při každém tahu šachů zkuste například odložit kousek oblečení, při vyhození figurky u Člověče nezlob bude muset prohrávající strana políbit vyhrávajícího na erotogenní zónu. Chcete-li hru udělat zábavnější, sepište si na papírky různé erotické úkoly a nechte prohrávajícího losovat. Vášněmi nabitý večer může skončit třeba tak, že bude vaše milá předvádět orgastické řádění nebo vy slízávat alkoholický likér z jejích zad.

Skvěle poslouží také karty nebo obyčejné pexeso. Sepište si svá erotická přání na papírky a při každé prohře bude muset jeden z vás splnit milostnou fantazii tomu druhému. Než se nadějete, můžete skončit jako hrdinný dobrodruh zachraňující mladou bioložku v džungli nebo jako pečující zdravotní sestřička a věčně nespokojený pacient.

Pokud chcete hru udělat napínavější, sáhněte po schovávané nebo slepé bábě. Zavažte drahé polovičce oči jemným šátkem, opatrně s ní zatočte kolem dokola a nařiďte, ať vás poslepu hledá. Cestu za vytouženým pokladem jí zpříjemněte popisováním praktik, které na ní vyzkoušíte, až vás najde. Jakmile vás nemilosrdně polapí, svlékejte jí pomalu jednotlivé kousky oblečení, dotýkejte se jí, vzrušujte ji. Díky dočasné „slepotě“ budou její smysly vydrážděny k nepříčetnosti. Při druhém kole her počítejte v kuchyni do deseti, zatímco se partnerka bude schovávat. Až tu nezbednici najdete, ztrestejte jí pořádnou postelovou jízdou.

Sdílejte tento článek na Facebooku