Afrodiziaka – spouštěče vášně

Sdílejte tento článek na Facebooku

Známé rčení našich babiček o tom, že láska prochází žaludkem, není tak úplně od věci. Zapřemýšlel jste někdy nad tím, proč jsou první schůzky milenců většinou naplněny romantickými večery při svíčkách? A proč si páry zpestřují sex šlehačkovými a likérovými hody nebo vzájemným pojídáním ovoce z pupíku toho druhého? Dobré jídlo a sex jsou zkrátka neoddělitelně spojeny – oboje nám přináší potěšení a povznáší nás do vyšších dimenzí. Zkuste si okořenit sexuální život správně zvolenými afrodiziaky!

Staletá praxe posilovačů vášně

Afrodiziaka dokáží se sexuálním životem hotové divy. Ponechme nyní stranou uměle vyráběné posilovače touhy typu viagra a soustřeďme se na kouzelné účinky přírodních afrodiziak. Správně zvolená kombinace pokrmů a koření na romanticky prostřeném stole totiž mnohdy dokáže větší zázraky než proslavená modrá pilulka. Na vzrušivý efekt afrodiziak je navíc spolehnutí, neboť jsou vyzkoušeny nejen léty, ale dokonce tisíciletími praxe. Na zázračné koření spoléhali již antičtí Řekové a Římané. Naši středověcí předci zase vyznávali rozvášňující účinky populárních lektvarů lásky.

Zajistěte si neutuchající touhu

Jak je to tedy s těmi zázračnými účinky? Konzumace afrodiziak v jídle pomáhá u mužů zvýšit sexuální potenci a výkonnost, u obou pohlaví také zvyšuje chuť na postelové řádění. Díky těmto spouštěčům extáze totiž dochází v lidském těle k rozšiřování cév, díky čemuž proudí krev rychleji. Výsledek? Úměrně s přijatými afrodiziaky se zvyšuje sexuální touha a libido.

Jaká afrodiziaka vyzkoušet?

Ptáte se, co si tedy máte se svou drahou naložit na talíř, aby vaše následné sexuální řádění stálo za to? Mezi nejoblíbenější afrodiziaka patří dobroty jako chřest, avokádo, víno, ústřice a mořské plody obecně. Máte-li chuť na sladké, můžete se spolehnout na mandle, banány, fíky, med, maliny či vanilku. Zapomenout nesmíte také na prachobyčejnou čokoládu, kterou doporučoval dokonce samotný Casanova. Kouzlo afrodiziak můžete vyzkoušet například při večeři. Překvapte přítelkyni doma uvařenými dobrotami. Co říkáte chřestové polévce následované rizotem s mořskými plody a zakončené sladkou tečkou v podobě vanilkového krému s horkými malinami? Výtečnou večeři zapíjejte kvalitním červeným vínem.

Okořeňte si milostný život

Jakousi třešničkou na dortu afrodiziakálních pochoutek je rozličné koření. To nejenže dodá pokrmům chuť, ale navíc vás, ve správném poměru, dokáže pořádně rozvášnit. Ochuťte sváteční jídlo bazalkou, rozmarýnem, koriandrem či hřebíčkem. Krev v žilách vám rozbuší chilli koření, pepř, zázvor nebo česnek. Chcete-li sladké pohlazení na závěr, sáhněte po kakaovém prášku, anýzu, muškátovém oříšku nebo oblíbené skořici.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek