Tipy na víkend

Sdílejte tento článek na Facebooku

Je to už nějaký pátek, co jste se svou přítelkyní každé sobotní ráno blbli v ložnici až do oběda, dělali si navzájem snídaně do postele a užívali si každé volné chvíle strávené v těsné blízkosti? Přestože dnešní stereotyp se těm několika měsícům na začátku vašeho vztahu podobá jen velmi vzdáleně, není třeba házet flintu do žita. Nedejte nudě ve vztahu šanci a vyzkoušejte naše tipy, jak si ozvláštnit víkend!Možností, jak si zpestřit víkendové volno v jakémkoli ročním období a při jakémkoli počasí, je nespočet. Pokud rád odpočíváte aktivně, vydejte se ven za sportem, pokud chcete vypnout a na nic nemyslet, dopřejte si s přítelkyní masáž pro dva. Je jedno, čím volný čas vyplníte, měli byste si jej však oba náležitě užít.

Odpočívejte aktivně

Říká se, že nejlépe člověk nabere nové síly při sportu či jiné aktivní činnosti. Vydejte se tedy společně do fitka, na squash nebo na cyklistický výlet po okolí. Díky sportu se nejenže sblížíte, ale také napomůžete vyplavování endorfinů, neboli hormonů dobré nálady. Také sex a vše s ním spojené lze zařadit do kolonky aktivního odpočinku, proto si o víkendu užívejte milostných hrátek dosyta.

Láká vás prodloužený víkend v zahraničí? Sbalte své lásce kufry a vydejte se společně lyžovat do Alp na ledovec. Nebo si zaplaťte kurt windsurfingu či jachtingu v slunném přímořském letovisku a užijte si druhé líbánky.

Relaxační tipy pro lenochy

Chcete si po celotýdenním shonu v práci odpočinout a ne se vláčet na desetikilometrovou túru podél horských hřebenů? Dopřejte si relax! Dnešní nabídka wellness center je natolik široká, že si jistě vyberete proceduru, která vám pomůže zklidnit mysl a dobít baterky. Co takhle společná hodinka strávená ve vířivce, sauně nebo parní lázni? Vyrazit můžete také do solné jeskyně či na oxyterapii, ale vzrušivé naladění, jaké vám poskytne pobyt v privátní vířivce, zde nečekejte. Pokud máte chuť na něco nevšedního, vyzkoušejte populární novinku ve světě wellness – pivní lázně. Pozitivní účinky pivního moku totiž poznáte nejen zevnitř, ale také zvenku. O relaxaci a pohodu máte navíc v příjemném prostředí lázní postaráno.

Hrajte si v pohodlí domova

Pokud vás nic z předchozí nabídky nezaujalo a ideální neděli si představujete v teple domova, dopřejte si romantický víkend se svou láskou přímo ve vaší ložnici. Začít můžete snídaní do postele, pokračujte erotickou masáží nebo předčítáním erotických povídek. Jste-li hraví, připravte jeden pro druhého bojovku. Můžete například po bytě schovat několik kousků spodního prádla s tím, že kdo z vás najde všechny artefakty jako první, může po poraženém vyžadovat splnění erotického přání.

Pohodový víkend si můžete užít také ve chvíli, kdy nemáte chuť na sex. Zlepšit náladu dokáže třeba obyčejná procházka přírodou následovaná sklenicí dobrého vína a společnou koupelí.

Sdílejte tento článek na Facebooku