Zoufalý pacient vymyslel kvíz: Poznejte, co je to za jídlo

Sdílejte tento článek na Facebooku

Nemocniční pacient, zoufalý z podávané stravy, si založil vlastní blog s fotkami jídel, která v nemocnici dostává. Čtenáře žádá, aby hádali, „co to jako má být“.

Sedmačtyřicetiletý Brit, který chce své jméno zachovat v tajnosti, je na 22 týdnů v nemocnici. Trpí totiž vzácnou infekcí v kostech a v musí být umístěn v závěsu.

Muž několik měsíců nemocniční jídlo tiše toleroval, ale pak si založil blog zvaný Muž v trakci. Jak uvádí list The Sun, součástí blogu je i takzvané „Bingo nemocničního jídla“ doplněné fotografiemi neurčitých kulinářských výtvorů. Je to hra, v níž pacient po čtenářích chce, aby mu pomohli určit, co to vlastně má na talíři.

O nemocniční stravě mimo jiné píše: „Jídlo má obecný nádech kaše z tapety připravené s mlékem. Tak nějak tu většina jídel chutná. Je tu ale jistá rozmanitost – člověk tu prostě neví, co mu přistane na talíři. Třeba dneska jsme měli zeleninovou moussaku. Obrázek jsem poslal na blog, ale zatím ještě nikdo neuhodl, o jaké jídlo vlastně jde.“

A dále pacient pokračuje: „Předkrm bývá uniformně béžový. Většina zeleniny by potřebovala na chvilku odstředit, je prostě hrozně rozmáčená. Kromě jídla se tu o mě ale starají dobře a zdravotní personál je vynikající. Jen ti dodavatelé jídla jsou prostě příšerní. Osobně si myslím, že jídlo vaří nějací vězňové ve Walesu a tady se to jen ohřívá. A to si nedělám legraci.“

Sdílejte tento článek na Facebooku