Známe ceny nového modelu Honda CR-Z

Sdílejte tento článek na Facebooku

Na autosalonu v Ženevě 2010 představila Honda evropskou verzi hybridního kupé Honda CR-Z. Na český trh se bude model dodávat ve čtyřech stupních výbav: S, Sport, GT a GT Top. Výbavy u modelu CR-Z jsou velkorysé – již základní verze S má k dispozici šest airbagů, ABS+EBD, aktivní opěrky hlavy, stabilizační systém VSA či asistent pro rozjezd do kopce. Všechny verze modelu CR-Z jsou rovněž vybaveny klimatizací, CD + MP3 přehrávačem, vstupem AUX pro externí audio zařízení či tlačítkem pro startování motoru.

Výbavy Sport, GT a GT Top dále nabízejí mlhovky, litá kola, kožený volant a řadicí páku, ovládání audiosystému na volantu, výškové reproduktory, USB konektor pro připojení flash disku/přehrávače iPod®, hliníkové pedály.

Výbavy GT a GT Top obsahují tempomat, xenonové světlomety či audiosystém s výkonem 360 W včetně subwooferu umístěného v zavazadlovém prostoru.

Nejvyšší výbava GT Top zahrnuje kožené čalounění sedadel a panoramatickou skleněnou střechu.

Cena nejnižší výbavy S začíná na 569 000 Kč, výbava Sport bude k dispozici za 599 000 Kč, výbava GT za 629 000 Kč a GT Top za 659 000 Kč.

Začátek prodeje v České republice je plánovaný na 1. červen 2010.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek