Zima začíná u Kia

Sdílejte tento článek na Facebooku

Kia nabízí svým zákazníkům prohlídku vozidla a jeho přípravu na zimní sezónu

Od 15. října do 15. listopadu 2009 probíhá v servisní síti Kia akce pro majitele vozidel značky Kia – Servisní dny Kia. Technici provedou všem zájemcům prohlídku vozidla se zaměřením na nadcházející sezónu.

Během prohlídky, která trvá přibližně 40 minut, proběhne kontrola seřízení ruční brzdy, stavu akumulátorů, kontrola osvětlení a signalizace, kontrola stavu a opotřebení pneumatik včetně rezervy, kontrola zavěšení kol, vůle čepů řízení, stavu a těsnosti manžet kloubů, kontrola brzdové soustavy, diagnostika a načtení paměti řídících jednotek, kontrola provozních kapalin a stavu olejových náplní a konečně kontrola seřízení světel.

Cena rozsáhlé prohlídky při předložení slevového kuponu, který je součástí magazínu KIA Vision a lze ho rovněž stáhnout z internetových stránek Kia Motors Czech, je pouhých 99 Kč.

Po prohlídce obdrží zákazník protokol o kontrole, který bude informovat o stavu vozidla a potřebách další údržby. Pro zájemce o pořízení nových zimních pneu je připravena sleva ve výši 25% z doporučené prodejní ceny bez DPH.

Kia také nyní zavedla zvláštní bonus na prodej vybraných modelů.

Akce „Kia šrotovné“ se vztahuje na skladové zásoby vozů cee´d v provedení hatchback a combi před faceliftem, Soul 1,6 CRDi a na model Sportage. Tato akční nabídka trvá do konce listopadu 2009 nebo do vyprodání zásob.

Prodejce poskytne nad rámec slev a bonusů uvedených v akčním ceníku navíc šrotovné ve výši 30 000 Kč kupujícímu, který má v úmyslu vyřadit z provozu a nechat ekologicky zlikvidovat vůz starší šesti let.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek