Vztah na dálku = vzrušení na dálku?

Sdílejte tento článek na Facebooku

Vztah na dlouhé distance asi není ideálním prototypem partnerského soužití, na druhou stranu má kromě nevýhod také některá pozitiva. Jste-li s přítelkyní odděleni hranicemi nebo kontinenty, jistě se o svém vztahu dozvíte mnoho nového a získáte neocenitelné zkušenosti. Představujeme vám několik osvědčených tipů pro pohodový průběh vašeho chvilkového odloučení.

Důvěřuj, ale prověřuj

Na začátek z trochu vážnějšího soudku. Během vztahu přes hranice je víc než kdy jindy důležitá vzájemná důvěra obou partnerů. Nesnažte se drahou polovičku neustále kontrolovat, nechtějte mít podrobný přehled o tom, kde a s kým je nebo co právě dělá. Zkuste alespoň trošku zkrotit svou žárlivost a nedělejte scény pokaždé, když si v daleké cizině někam vyjde. Má totiž taky svůj život, proto je bláhové po ní chtít, aby celé dny seděla doma a skypovala s vámi. A koneckonců, pravidelné sešlosti nad pivem a fotbálkem s kamarády nejsou raritou ani u vás, že?

Mějte pochopení a užívejte si kupu času sám pro sebe

Důležité je také stokrát omílané umění kompromisu. U vztahu na dálku je potřeba značné flexibility a adaptace na neustálé změny, proto se snažte zachovat chladnou hlavu a neprosazovat si svou za každou cenu. To platí například při vztahu přes rozdílná časová pásma. Nevyžadujte svéhlavě videokonference v osm večer, když víte, že by drahá musela kvůli volání vstávat uprostřed noci. Vše je o domluvě, koneckonců příkladem vám mohou být stovky párů, kterým soužití na dlouhé distance šlape jako hodinky.

Volný čas, jenž netrávíte se svou milou, využijte pro sebe a své koníčky. Neříkáte si už roky, že pohnete se svou znalostí angličtiny? Odkládáte spuštění vlastního blogu nebo zakoupení permanentky do fitness centra? Směle do toho, nyní máte jedinečnou šanci.

Romance jako ze středověku

A co dělat, abyste si vzdálenosti od milované alespoň opticky zkrátil? Možností je nepřeberně. Zkuste partnerku překvapit občasnými dopisy, které ani v současném miléniu neztratily na romantickém kouzlu, pošlete jí balíček s dobrotami – co takhle oblíbené sušenky a kupa jejích oblíbených časopisů?

Sex přes kontinenty

Také sexuální hrátky můžete vesele simulovat s pomocí kybernetiky. K čemu jinému slouží telefon, než ke krátkým hovorům v obědové pauze s erotickým podtextem? Nebo ještě lépe – nainstalujte si na počítači kameru a spolu s přítelkyní organizujte pravidelné videochaty se sexuální tématikou. Můžete si plánovat, jaké nemravnosti spolu provedete, až se zase uvidíte či vyzkoušejte masturbaci jeden před druhým. Uvidíte, že se vám nový sexuální rozměr zalíbí. Sáhnout můžete také po erotických povídkách na pokračování, které budete partnerce v nestřežených chvílích zasílat mailem. Chcete těžší kalibr? Přidejte do mailu několik svých erotických fotografií s lechtivými komentáři. Nastřádanou sexuální energii pak můžete nenasytně uvolnit během času, kdy budete spolu. Takové realizování erotických fantazií má také své neocenitelné kouzlo, nemyslíte?

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek