Vibrátor. Přítel nebo konkurent?

Sdílejte tento článek na Facebooku

Vibrátor. Baterkami poháněná pomůcka ženské rozkoše v mnoha mužích vyvolává značné kontroverze. Někteří jej považují za zajímavý způsob zpestření milostných hrátek, jiní na něj pohlížejí s despektem a strachem z konkurence. Jak se na vibrátor v ložnici své přítelkyně tváříte vy? Vibrátory se pomalu a jistě stávají součástí milostného života žen. Zatímco před několika lety se stále jednalo o záležitost, kterou se pochlubilo jen malé procento žen, najdete nyní hrdé uživatelky vibrujících hraček na každém rohu. To ostatně potvrzuje také nedávný výzkum provedený na americké Univerzitě v Indianě, podle kterého v roce 2008 používala vibrátor více než polovina žen a dokonce necelá polovina mužů. Ať už tedy růžového robota v šuplíku vaší milé nenávidíte či jej tolerantně berete na milost, je potřeba mít jeho existenci na zřeteli.

Bojíte se mechanické konkurence?

Důvodem, proč vibrující sexuální pomůcky vyvolávají v mužích rázné negativní emoce, je fakt, že se bojí jeho silného potenciálu. Pokud si vaše drahá s mechanickou chloubou užívá ve chvílích, kdy jí nejste k dispozici, můžete pociťovat zradu a nejistotu. Orgasmus přítelkyně už není závislý jen na vás, což dokáže pěkně pošramotit sebevědomí. A jak lze vůbec s umělým sokem soutěžit? Vždyť je neunavitelný, zatímco vy se po stresujícím dni v práci na olympijský výkon opravdu necítíte.

Vibrátor vaši chloubu nenahradí

Na vibrující hračku však nemusíte žárlit. Většina žen se totiž shoduje, že jim umělý pyj přítele nenahradí. Při sebeuspokojování s vibrátorem chybí intimita, blízkost partnera, jemné dotyky i vášnivý sex. Hračka uspokojí ženu mechanicky, kdežto dovést ji k vrcholu po všech stránkách dokáže jen muž. A vůbec, srovnávat mužskou chloubu s tou uměle vyrobenou je bláhové – ten pravý zážitek jí dopřejete stejně jen vy.

Přizvěte mašinu do trojky

Konkurenta svého mužství se tedy bát nemusíte, naopak jej můžete využít ve svůj prospěch a ke spokojenosti vás obou. S jeho pomocí můžete vyzkoušet nové sexuální praktiky a povznést vaše postelové řádění do nových dimenzí. „Přítele děsně rajcuje, když si s vibrátorem sama užívám. Často ho nechám koukat a říká, že jej pozorování mých hrátek přivádí k šílenství. Podobné seance také často končí nenasytným sexem s vášnivým vyvrcholením,“ přiznává se v internetové diskusi majitelka vibrujícího údu. Některé ženy navíc nedosáhnou orgasmu při klasické souloži, proto je třeba pomoci si prsty, jazykem nebo právě vibrátorem. Nebojte se proto jeho skrytý potenciál využít a dovést milou na hranici rozkoše.

Sdílejte tento článek na Facebooku