Smyslný střešní sex

Sdílejte tento článek na Facebooku

Vzbuzuje ve vás léto chuť po nových zážitcích a dobrodružstvích? Rozpumpujte svůj sexuální apetit a dovádějte i mimo zdi ložnice. Ideální místa pro letní radovánky představují různá zákoutí vašeho domu. Objevujte společně kouzlo milostných chvilek na balkoně, počítejte hvězdy ze střechy a zažijte adrenalin na terase. Dopřejte svému více či méně frekventovanému sexuálnímu životu svěží impulzy. Přestože se většinou milujete v ozkoušeném prostředí manželské postele, nebojte se společně vyzkoušet několik experimentů. Ostatně kdy jindy než v létě na to máte kupu času a příležitostí. Prozkoumejte možnosti svého domu či bytu a vydejte se za vlahých prázdninových večerů na střechu, balkon, terasu či verandu. Minimálně jedním ze zmíněných prostorů se vaše obydlí určitě chlubí, proto neváhejte a oddejte se milostné vášni na čerstvém vzduchu. Oboustranná spokojenost zaručena!

Luxusní dovádění za komínem

Milování na střeše domu, panelákového bytu nebo hotelu okupuje nejvyšší příčky oblíbených míst pro provozování sexu. Máte-li možnost, neváhejte tuto exkluzivní příležitost využít. Houfy vašich kolegů a přátel budou zelenat neskrývanou závistí. Jako nejvhodnější se pro slastné střešní radovánky jeví rovná střecha. „Rodiče přítelkyně mají malou chatku na samotě u lesa. Jednou jsme tam byli sami a po láhvi vína ji napadlo vyšplhat na střechu a pozorovat hvězdy. Střecha sice byla šikmá, ale v jednom místě nad verandou bylo pár metrů čtverečních rovného prostoru. Tam jsme dopili zbývající víno a užili si ten nejlepší, nejspontánnější a nejhlasitější sex, co si pamatuji. Jen druhý den ráno si nás postarší soused měřil trochu podezíravě,“ svěřuje se s nezapomenutelnou ochutnávkou střešního sexu student z Brna. Při střešním sexu nezapomínejte na deku či ručník pro větší pohodlí. Nechcete přece mít po divoké jízdě odřené hýždě. O romantickou atmosféru se vám postarají svítící hvězdy, kvákající žáby a houkající sovy. Během žhavých hrátek za komínem ale nezapomínejte na své bezpečí a zbytečně neriskujte případná zranění.

Nedostanete se na střechu? Nevadí, využijte alternativ!

Vlastníte-li rodinný dům se zahradou, jistě se na vašem pozemku rozprostírá venkovní altán, veranda nebo terasa. A právě zde můžete zrekapitulovat žhavý sex, který jste nedávno prožili v zapomenuté zátoce na dovolené. Na zahradě totiž existuje jistá pravděpodobnost, že vaše vášnivé počínání uslyší nebo uvidí nerudný soused, což jindy klidnou hladinu adrenalinu vyšvihne až na vrchol extáze. Podobné dobrodružství si užijete i v panelákovém bytě, stačí jen usadit se na balkóně. Raději však počkejte do večerních až nočních hodin, ryzí exhibicionismus v poledne se v těchto případech ne vždy vyplatí.

Sdílejte tento článek na Facebooku