Silikonová Mesárošová nikoho nechce

Sdílejte tento článek na Facebooku

Silikonovou krásku Dominiku Mesárošovou (23) už začíná rozčilovat, jak jí media pořád předhazují nějakého chlapa. Po rozchodu s italským přítelem Antoniem je prý sama a ještě nějaký čas určitě bude.

Posledním žhavým kandidátem na post jejího nového milence měl být podnikatel Honza. Jejich vztah ale modelka popírá.

„Absolutně vyvracím! To vůbec není pravda,“ svěřila se kráska a hned všechno uvedla na pravou míru.

„Někdo mě někde vyfotil a udělal z toho bublinu. To mě docela pobavilo. Jsem stále sama a vypadá to, že i nadále budu. Nikoho nemám, nikoho nehledám, ať si mě nějaký chlap najde sám,“ říká s úsměvem Dominika, která si užila přímo pohádkové léto a teď se těší na nové pracovní nabídky.

„Dovolenou už mám za sebou. Byla jsem se svým nejlepším kamarádem na Kypru, a poté se ještě podívám na pár dní do Monaka, kde má můj známý loď. Teď už léto pomalu končí, takže maximálně pojedu na nějaký festival nebo zajdu na party se pobavit, ale už ne odpočívat na dovolené. Od září už snad začnou nějaké kšefty, protože okurková sezóna je opravdu hrozná,“ stěžuje si modelka.

Podzim bývá tradičně ve znamení křtů kalendářů oblíbených hereček a modelek. Dominika svůj kalendář zatím nenafotila, ale věří, že nabídka jednou určitě přijde.

„Já jsem nabídku zatím nedostala, ale myslím, že můj čas ještě přijde. Doufám, že to pak bude stát za to. O to víc se na to těším,“ tvrdí.

Sdílejte tento článek na Facebooku