Sexuální tajemství žen, která byste měl znát

Sdílejte tento článek na Facebooku

Příroda to zkrátka na světě zařídila tak, že ženy se liší od mužů zhruba stejně diametrálně jako den od noci. Tyto rozdílnosti se přitom objevují nejen ve vzhledu, chování a prožívání, ale také v milostné dimenzi. Troufáte si říct, že ji máte v sexu přečtenou? Zde jsou některá ženská tajemství, kterých byste si měl být v posteli vědom.Ano, každý máme ve svém milostném životě nějaká tajemství. Ale existují i taková, jenž jsou ženskému pokolení společná. Jaká jsou ta nejběžnější a proč byste je měl znát?

Její intimní tajemství

Ženské tělo by mělo být považováno za jeden z divů světa. Tušil jste na příklad, že během vzrušení se ženské pohlavní orgány zvětší až na pětinásobek původní velikosti? Během vášnivých chvilek dochází nejen ke zvlhčení intimních míst, ale také ke zúžení přední části a nabobtnání zadní poloviny vagíny. Nebuďte proto překvapen, začne-li se vám pochva doslova měnit před očima a všímejte si, jaké slastné pocity vaše stimulace ženě působí. Obecně bývá přední polovina intimních partií velmi citlivá i na jemný dotek, kdežto zadní vyžaduje silnější tlak.

Každá je unikát

Mějte také na paměti, že každá žena je „tam dole“ naprostý unikát. Říká se dokonce, že tvar a velikost ženských pohlavních orgánů lze přirovnat k otiskům prstů – nelze najít dvě ženy na světě s identickým vzhledem. Rozdílnou anatomii mějte na paměti pokaždé, když obšťastňujete novou partnerku. Přestože ex partnerka během vaší prstové techniky křičela slastí, můžete se stejnými pohyby u nové milenky dočkat tak leda znuděného zívnutí. Vnímejte její reakce, nechte se vést jejími vzdechy a otevřete svoji mysl novým impulzům.

Objevujte tajemné erotogenní zóny

Velké množství žen se chlubí nevšedním tajemstvím – jejich erotogenní zóny jsou tak netypické, že by vás jejich umístění nenapadlo ani v nejdivočejších snech. Vzrušivá místa nehledejte jen v okolí pohlavních orgánů a prsou, zkuste se naopak vydat na okružní jízdu po celém jejím těle. Vyzkoušejte sání ušních lalůčků a prstů na nohou, hlazení podkolenní jamky nebo masáž hlavy.

Vrcholné překvapení? Ženská ejakulace!

Opravdu peprné tajemství, které vás v nestřežené chvilce může pořádně překvapit, představuje takzvaná ženská ejakulace. O co jde? Nebojte se, nejedná se o vystříknutí spermatu. Ejakulace v dámské verzi představuje čirou tekutinu, která v momentě vyvrcholení vytéká z pochvy. Nejedná se však o velmi častý jev, neboť podobné stavy si na svůj účet může připsat pouze nízké procento žen. V každém případě stojí toto i jiná tajemství za další dobrodružné zkoumání.

Sdílejte tento článek na Facebooku