Sex s cizinkou – neodolatelné lákadlo?

Sdílejte tento článek na Facebooku

Znáte to. Sedíte si večer v restauraci a najednou vaši pozornost upoutá dlouhonohá neznámá u baru – sexy šaty, tajemný úsměv, exotický vzhled, zkrátka něco pro vás. Na první pohled je zkrátka jasné, že tento výstavní kousek není zdejší. Vaše touha cizí krásku dostat stoupá s každým jejím špatně vysloveným českým slovem a vy se jistě ptáte: čím nás cizinky tak dostávají?Vášnivé milostné hrátky s tajemnou cizinkou okupují přední příčky většiny žebříčků mužských sexuálních fantazií. Ostatně není se čemu divit, lidstvo je totiž odedávna přitahováno čímkoli neznámým a neprobádaným.

Tajemná jiskra cizinek

Ženy z jiných zemí, kultur a kontinentů mají zkrátka své kouzlo. A je přitom jedno, zda se jedná o čokoládovou mulatku, drobnou Asiatku či horkokrevnou Latinoameričanku – každého totiž přitahuje něco jiného. Je na nich něco jedinečného, vzrušujícího, mysteriózního a zároveň nebezpečného. Vášnivý sex s cizinkou představuje pokoření bariér a ochutnání zakázaného ovoce – také proto je nezapomenutelný. A kde na exotické svůdkyně narazíte?

Flirtuje na dovolené

Pro mnoho mužů jsou vnadné krásky hlavním důvodem, proč pro letní dovolenou vyhledávají vzdálenější destinace – horký letní flirt s opálenou cizinkou je totiž snem nejednoho příslušníka silnějšího pohlaví. Ulovit sexy neznámou je přitom extrémně jednoduché. Na dovolené, a to zejména u moře, jsou všichni uvolnění, nabití energií a přístupní novým dobrodružstvím. Domorodým slečnám navíc přijdete stejně neokoukaný jako ony vám, což představuje výhodu na vaší straně – jste jiný než tamní muži, využijte toho! Teplé letní večery přímo vybízejí k popíjení alkoholických drinků, tanci a procházkám po pláži. A nemluvíte-li stejným jazykem? Nevadí, duchaplné konverzace nejsou potřeba. Romantické sblížení je možné i bez dlouhých řečí. Dejte zelenou svým touhám a pomilujte se na liduprázdné pláži.

Exotické seznámení za rohem

Flirtovat s tajemnou svůdkyní můžete také doma. V době otevřených hranic se u nás zabydluje čím dál více příslušníků jiných ras a národů, proto nemusíte za exotikou vyjíždět nikam daleko. Cizinky u nás bývají často uvolněnější než ve své domovině. Necítí se být svázány konvencemi, jsou přátelské a užívají si. Což je plusový bod pro vás. Zkuste si zjistit něco o její zemí a překvapit dotyčnou brilantní znalostí tamější politické situace. Možná se pro vás nakonec stane balení cizinek návykovým hobby.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek