Ručně šité košile a obleky dle Vašich představ!

Sdílejte tento článek na Facebooku

Můžete zajít do jakékoli konvence a koupit si košili nebo oblek. Třeba se Vám bude i nějaký líbit a sedne Vám. Můžete ale také jen vyplnit své míry a představy o obleku na webových stránkách www. beg.masscouture.com a pak už jen počkat, až Vám Váš nový, ručně šitý a originální oblek dorazí domů.Služba Masscouture je na trhu zhruba jeden rok, přičemž vytvoření zázemí a logistického systému spolu s optimalizací výroby a propagací trvalo zhruba pět let. Především v Německu zaznamenala tato služba velký úspěch, v České republice se objevuje až letos. Anton Vaskovskyi, jednatel společnosti, vysvětluje svůj záměr: „Zavedení služby Masscouture v České republice bychom chtěli pojmout jako jakýsi experience marketing. Cílová skupina pro nás představuje tvůrčí osobnosti, jež jsou originální a svoji individualitu se snaží prosazovat.“

A jak službu Masscouture využít?

Nejprve je nutno se coby zákazník přihlásit do systému na webové stránky www.beg.masscouture.com. Pak si vyberete, co byste chtěli ušít – vedle košilí a obleků, které lze získat za pouhých 19,90 Euro a 99 Euro, si můžete objednat džíny, pásky, osobní manžetové knoflíčky a kapesníčky s monogramem a dokonce i boty. Vybrané oblečení si můžete navrhnout zcela podle vlastních představ – v systému najdete mnoho variant barev, střihů a typů jednotlivých oděvů.

Jako další krok zadáte snadno Vaše míry do systému. Za jednorázové zadání Vašich měr do systému zaplatíte malý poplatek. Není třeba obávat se, že si nebudete vědět se zadáváním rady, pomůže Vám totiž video průvodce, který Vás navede co a jak. K úhradě objednávky je k dispozici služba PayPal, která podporuje platební karty Visa a MasterCard.

Více než 2.5 milionu košilových variant a obleků najdete na www.beg.masscouture.com.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek