Prohlédněte nejčastější ženské fantazie

Sdílejte tento článek na Facebooku

Únos, sex na veřejnosti, znásilnění, hraní erotických rolí, milování s nejlepší kamarádkou – to je jen úzký výběr nejčastějších ženských fantazií. Víte, o čem sní ta vaše? Chcete proniknout do tajů ženského podvědomí, odhalit nejoblíbenější milostné sny něžného pohlaví a vyzkoušet některé z nich v reálu? Pak jsou následující řádky určeny přímo vám.Po čem ženy touží a o čem tajně sní, to je často zapeklitá otázka. Každá chce navíc něco jiného, a zatímco vaše bývala zbožňovala přivazování k posteli, současná partnerka nazývá podobné praktiky sado-masochistickými. Naštěstí existuje žebříček nejčastějších ženských fantazií, které jsou valné většině ženského pokolení společné. Které milostné hry z následujícího seznamu byste si s ní rád splnil?

Únos, znásilnění, submisivita

Velkým překvapením pro vás patrně bude první kategorie ženských erotických snů. Ano, ženy rády sní o bezmoci a pasivitě, kdy jsou vydány napospas neodolatelnému svůdníkovi (vám) a musí splnit každé jeho přání. Podobné fantazie však neznačí, že by ženy byly masochistickými barbarkami. V jejich představách totiž zdatný lovec dělá přesně to, co dotyčná chce, přičemž ona se jen může pasivně oddávat nekonečné vášni.

Latexová domina

Opakem pasivního odevzdání je ženská dominance v posteli. Nemálo žen sní o tom, že jsou luxusními prostitutkami nebo vnadnými vládkyněmi se spoustou mužských otroků, kterým mohou zadávat jeden milostný rozkaz za druhým. Muži jsou ochotni dominantní královnu hýčkat a splnit každé její přání. Kdo by odolal?

Lesbické hrátky

Další druh populárních milostných scénářů jistě zrychlí tep každému muži. Ano, i ona sní o romantických experimentech s nejlepší kamarádkou nebo naprosto cizí ženou. Většina zástupkyní něžného pohlaví navíc touží po tom, že je jejich partner při poznávání jiného ženského těla pozoruje a následně se i přidá. Skupinový sex v ženském podání je však málokdy divoký – jedná se spíše o jemné dotyky a romantické milování.

Nestydatý exhibicionismus

Od pasivity a homosexuálních experimentů se dostáváme k té části ženské duše, která touží být divoká, nespoutaná a vášnivá. Nemálo zástupkyní ženského pokolení sní o sexu na neobvyklých místech a hrátkách na veřejnosti, při kterých je může kdokoli nestydatě pozorovat či odhalit. Ten adrenalin a vzrušení rozhodně stojí za ten risk! Bohužel se často jedná jen o fantaskní exhibicionistické scénáře, přičemž zkoušku v realitě si spousta žen raději nechá ujít.

Nerudný učitel a naivní žákyně

Vysoké příčky žebříčku nejčastějších fantazií okupuje hraní rolí v ložnici. Může se přitom jednat o cokoli – hru na starší ženu a zajíčka, naivní lolitu a chlípného učitele, zdravotní sestru a nepříjemného pacienta, anonymní sex s tajemným cizincem a další peprné nápady. Tyto fantazie zároveň patří do kategorie snů, které by si většina žen ráda splnila v reálu, samozřejmě se svým partnerem. Pokud vám oběma nechybí kreativita a chuť experimentovat, s chutí do toho.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek