Nový pick-up: Isuzu D-Max

Sdílejte tento článek na Facebooku

Jako již v případě předchozích modelů vyvinuli nový ISUZU D-MAX profesionálové pro profesionály. Je v něm skryto spíše více DNA typického pro nákladní než osobní vozidla, což je podtrženo velmi robustní karoserií, optimální konstrukční technologií a vysokým výkonem. Nový ISUZU D-MAX není zrovna žádnou hračkou, ale spíše opravdovým nářadím. Úspěšný pick-up nabízí prostřednictvím verzí Single Cab, Space Cab nebo Double Cab velký počet možností k jeho využití, která stanovují nová měřítka nejenom pro firemní, ale i soukromé používání. O to se postará také kompletně přepracovaný design, propůjčující novému modelu ISUZU D-MAX elegantní vzhled plný síly, který se zrcadlí i v jeho vnitřní charakteristice. Jeho srdcem je výkonnostně silný 2,5 litrový Twin Turbo dieselový motor s výkonem 120 kW a točivým momentem 400 Nm. Pomocí optimalizovaného a ve větrném kanálu testovaného designu dosahuje nový ISUZU D-MAX nižší hladiny hluku a snížené spotřeby pohonných hmot.

Nový ISUZU D-MAX dokazuje ve své verzi Premium, že i všední pracovní dny se mohou stát nevšedními a že komfortní pick-up splní každé přání i jako auto pro volný čas. Vnitřní prostor přináší kvalitní prvky vybavení, jako jsou elektricky polohovatelná kožená sedadla s vyhříváním nebo multifunkční informační systém. Všechny verze přesvědčí velkorysou nabídkou místa a optimálním úložným prostorem.

Samozřejmostí jsou i vysoké bezpečnostní standardy nového ISUZU D-MAX, které najdeme u moderních pick-upů. Zpevněná kabina, vylepšené ABS (antiblokační systém) s ESC (elektronickou kontrolou stability) a TCS (kontrolou trakce), celkově 6 airbagů a inteligentní asistent brzdění patří ke standardní výbavě.

Sdílejte tento článek na Facebooku