Nové modely sportovních automatů od Swatch

Sdílejte tento článek na Facebooku

Swatch, švýcarský výrobce hodinek a šperků, představil nové modely Chrono Automatic. Debutová kolekce sestává z pěti sportovních modelů nabízejících stylový vzhled, robustní design a švýcarskou přesnost.

Pro tuto populární značku, která doposud vyráběla zejména módní skvosty na naše zápěstí, představují modely Chrono Automatic novou výzvu trhu, kterému dominují značky vyšších kategorií a tradiční, konzervativnější design. Návrháři Swatch zabalili nový samonatahovací strojek do nezaměnitelného Swatch kabátu, aby výkon a vzhled těchto hodinek byl vždy na dosah pro veškerá dobrodružství.

Každý z pěti pilotních modelů v kolekci Swatch Chrono Automatic má lisované plastové pouzdro a sklíčko zadního víka poskytuje volný výhled do fascinujícího světa mechanického strojku ukrytého uvnitř. Srdcem modelů Swatch Chrono Automatic je nový samonatahovací strojek ETA kalibr C01.211, 15 jewels, 21 600 vibrací za hodinu, s rezervou chodu na 46 hodin. Datumovka je u všech modelů umístěna na pozici 3 hodiny.

Modely oslovují aktivní, stylové milovníky hodinek se smyslem pro sportovní vzhled, preciznost kvality zpracování a vysokou hodnotu. Swatch Chrono Automatic zajisté rozvíří hladiny trhu s hodinkami nejen ve Švýcarsku.

Sdílejte tento článek na Facebooku