Nové číslo časopisu Auto4Drive v prodeji

Sdílejte tento článek na Facebooku

Další číslo motoristického časopisu Auto4Drive, který má ve svém podtitulu slogan „Trendy Car Magazine“, nezůstává svému mottu nic dlužno. Věnuje se nejen novinkám ze všech oblastí automobilismu, ale zavádí také novou pravidelnou rubriku věnovanou motoristickému sportu. Redakční testy představují nové vozy v celém spektru obchodních tříd, velkou pozornost jsme upřeli směrem k manažerským vozům, kde rozčeřil hladinu například nový model Peugeot 508. Proto kromě něj představujeme i test reprezentanta „klasiky“ – Volkswagen Passat.

Nechybí ani prémiové značky, které zastupuje test vozů značek Infiniti a Volvo. Pro milovníky dobrodružství jsme připravili „hard“ test modelu Jeep Wrangler, pro příznivce rychlých kol Peugeot 308 GTi. Na své si přijdou i zastánci pohonu všech kol, kteří tu najdou nejen test značek Land Rover a Isuzu, ale také novinku Suzuki – model Kizashi. Nesmí chybět také modely určené širokým vrstvám zákazníků, proto si můžete přečíst testy Citroën C4 nebo Hyundai i30.

Máme pro čtenáře také několikastránkové ohlédnutí za ženevským autosalonem a Profily novinek SsangYong Korando, Opel Antara nebo VW Jetta. Podělíme se s nimi o off-road schopnosti modelů VW Amarok nebo LR Freelander a Range Rover, s nimiž jsme absolvovali dobrodružné novinářské výpravy.

Čtenáři budou mít také možnost soutěžit o hodnotné ceny – navigace Garmin, nebo se zúčastnit celoroční fotografické soutěže Já a moje auto. Výsledky prvního kola najdou již v tomto vydání.

Sdílejte tento článek na Facebooku