Máme ceny nového BMW řady 5

Sdílejte tento článek na Facebooku

V pořadí již sedmá generace BMW řady 5 stanovuje v mnoha ohledech nová měřítka své kategorie. Tento sportovně luxusní sedan, který je dlouhodobě nejúspěšnějším vozem vyšší střední třídy, se začne prodávat 11. února 2017, nicméně již nyní jej lze objednávat.Ceny základních provedení BMW řady 5 včetně DPH:
BMW 530i 1 398 800 Kč

BMW 530i xDrive 1 466 400 Kč

BMW 540i 1 560 000 Kč

BMW 540i xDrive 1 627 600 Kč

BMW 520d 1 292 200 Kč

BMW 520d xDrive 1 417 000 Kč

BMW 530d 1 534 000 Kč

BMW 530d xDrive 1 599 000 Kč

Bohatá výbava včetně navigace již ve standardní výbavě.
Nové BMW řady 5 přichází na trh s velmi bohatou základní výbavou, obsahující mnoho bezpečnostních, komfortních a asistenčních systémů. Součástí standardní výbavy je kromě jiných položek zejména navigační systém Business včetně bezplatné aktualizace mapových podkladů po dobu tří let, parkovací asistent pro přední a zadní část vozu, služby ConnectedDrive Services s přístupem k funkcím portálu BMW Online a možností propojení s aplikacemi v chytrém mobilním telefonu. Samozřejmostí je i funkce přednárazové ochrany Active Guard, LED světlomety či Asistent pozornosti. Volič jízdních režimů Driving Experience Control je nově doplněn režimem Adaptive. Součástí standardní výbavy je také pro BMW typická a v dané třídě unikátní radost z jízdy.

Různé styly a možnosti pro různé zákazníky.
Kromě standardního provedení je nové BMW řady 5 k dispozici i v provedeních Luxury Line a Sport Line, které doplňuje možnost volby M sportovního paketu. Díky tomu lze charakter nového BMW řady 5 lépe přizpůsobit vkusu jednotlivých majitelů. V nabídce jsou tradičně připraveny extrémně rozsáhlé možnosti individualizace. Nabízeny jsou například pakety asistenčních systémů Driving Assistant a Driving Assistant Plus (umožňuje poloautomatickou jízdu), parkovací asistent s funkcí Remote 3D View (sledování okolí vozu na chytrém telefonu), ovládání pomocí gest či inovovaný BMW Head-Up Display. Zmínit je třeba též masážní funkci předních sedadel, paket Ambient Air pro provonění a ionizaci interiéru či Adaptivní LED světlomety s neoslňující funkcí BMW Selective Beam. BMW Display Key s dálkovým ovládáním parkování je další originální výbavou na přání. Nechybí ani nejnovější generace systému ovládacího systému iDrive s novým grafickým rozhraním s konfigurovatelnými aktivními dlaždicemi a ovládáním pomocí gest. Připomenout je třeba též kvalitní audioaparaturu Bowers & Wilkins s celkovým výkonem 1400 W.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek