Luxusní značka Bentley v prodeji v ČR

Sdílejte tento článek na Facebooku

Společnost Porsche Inter Auto CZ se stává oficiálním autorizovaným servisem značky Bentley pro Českou republiku. Zároveň bude dalším prodejním zastoupením Bentley na českém trhu. Porsche Inter Auto CZ je největším prodejcem nových vozů v zemi, nabízí značky Škoda, Audi, VW a Porsche. Nyní k nim přibudou další luxusní vozy. Prodej a servis modelů Bentley bude probíhat v prostorách Porsche Praha Smíchov, kde na zákazníky čeká proškolený tým prodejců a servisních techniků. V nabídce budou i ojeté vozy této značky.

„Jako nejúspěšnější prodejce luxusních vozů v ČR máme řadu zkušeností. Naším cílem je etablovat Bentley na českém trhu a zvýšit počet zákazníků. Ročně chceme prodat 20 – 25 vozů, očekáváme zájem zejména o model Continental GT. Už nyní registrujeme na vozy značky Bentley několik závazných objednávek,“ říká Anna Gruberová, ředitelka komunikace Porsche Inter Auto CZ.

Zájem o tuto luxusní značku v České republice v poslední době stoupá. V roce 2010 se zde prodalo 15 vozů, v letošním roce to bylo již 25 aut.

Od roku 1998 patří značka do koncernu Volkswagen AG. Bentley v současné době nabízí dvě modelové řady – Continental (verze GT, GTC, Flying Spur) a Mulsanne.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek