Letní flirt deluxe: Kde ji potkáte?

Sdílejte tento článek na Facebooku

Horké letní měsíce přinášejí ideální příležitosti k flirtování, seznamování a navazování nových kontaktů. Pravidelné dávky slunečního svitu, sporé odění a dobrá nálada se dohromady postarají o to, že budete o prázdninách nabalovat krásné neznámé jedna báseň. Kde všude můžete narazit na rozpálený letní flirt? Většina Čechů se shoduje, že flirtování v letním období je mnohem snadnější a automatičtější než v průběhu jiných ročních období. Do každodenního stereotypu totiž právě v létě zasahují dovolené v dalekých krajinách, kde se často odvážeme mnohem více, než jsme zvyklí z domu. Teplé počasí navíc nutí ženskou část populace nosit čím dál titěrnější svršky a rozpálené ulice měst se stávají vším, jen ne nudnými. O prázdninách jsme zkrátka působením mnoha faktorů spontánnější, dobrodružnější, komunikativnější a otevřenější nezávazným románkům.

Festivalový adrenalin

Četné letní festivaly, koncerty pod širým nebem nebo divadelní představení v přírodě – všechny tyto nezapomenutelné akce na čerstvém vzduchu nabízejí skvělý koktejl příležitostí ke sblížení. Do karet vám při seznamování hraje dobrá muzika a specifická atmosféra, jenž podporují touhu po nezávazném flirtu. Navázání kontaktu je navíc opravdu jednoduché. Stačí se optat vyhlídnutého objektu zájmu, co soudí o kapele, která zrovna hraje, a jaká je její oblíbená písnička. Nic nezkazíte ani pozváním na drink nebo grilované kuře u stánku. „O letních prázdninách nedám dopustit na festivaly, kde se člověk seznámí jedna dvě. Překvapivě pomůže třeba počasí. Na posledním festivalu nás zastihla pořádná průtrž mračen, všichni byli promáčení na kost a běželi se schovat ke stánkům. Půjčil jsem svetr opodál postávající dívčině a hned bylo o téma ke konverzaci postaráno,“ prozrazuje svou strategii třiadvacetiletý student z Brna.

Vodní vábení

Kde jinde se můžete kochat pohledem na skoro nahá ženská těla v plavkách? Ano, nejlépe se v létě zkrátka seznamuje u vody. A je vcelku jedno, zda na koupališti ve vedlejší vesnici, během víkendového výletu na Lipně nebo na rozpálené pláži v italském Rimini. Získat její pozornost můžete hned několika způsoby. Pozvěte ji na drink do plážového baru nebo projížďku šlapadlem, nabídněte se, že jí namažete hnědnoucí záda opalovacím krémem nebo uspořádejte turnaj v plážovém volejbale. Jednoznačně se vyplatí být aktivní. U vody většinou panuje dobrá nálada, proto se riziko odmítnutí vašich snah velmi snižuje.

Má to nevýhody? Zejména v zahraničí se často stane, že slibně se rozvíjející románek utne jazyková bariéra. Když budete ale oba chtít, jistě se domluvíte rukama nohama. A u letního flirtu u moře navíc kolikrát nejde ani tak o slova, jako o činy. Užívejte si to!

Sdílejte tento článek na Facebooku