Letní flirt deluxe 2: Další místa na seznámení

Sdílejte tento článek na Facebooku

Léto rovná se krásné počasí, zasloužené volno, osvěžující alkoholické drinky, přitažlivé krásky ve vzdušném oblečení, pestrý a zábavný program a hlavně – všudypřítomné flirtování. Na jakých místech se snadno seznámíte s potenciálními společnicemi pro vlahé letní večery?O tom, že se během prázdninových týdnů snadněji dočkáte nějakého toho flirtu či románku, víte už z minula. „Netuším, čím to je, ale v létě se zkrátka seznamuji jednodušeji. A nemusím být zrovna na dovolené u moře, seznámit se dá třeba na grilovací party v mé oblíbené hospodě. Přestože nepatřím mezi vyložené extroverty, nemám o prázdninách problém oslovit cizí holky, do čehož bych v zimě, snad s výjimkou diskotéky, nešel,“ přiznává mladík z Ostravy. Kde kromě vody a festivalů natrefíte na letní flirt?

Městská pohoda

Možná vás nenapadlo řídit se během letních dobrodružstvích heslem, že pod lampou je největší tma. Ano, skórovat u něžného pohlaví totiž dost dobře můžete také ve městě, třeba cestou do práce nebo při venčení psa. Hospůdky, restaurace s venkovním posezením, parky, trhy a různé open-air akce na náměstích totiž představují skvělou příležitost k navázání kontaktu s okolím. Přestože seznamování přes den není tak jednoduché jako večerní dovádění na diskotéce, neházejte rovnou flintu do žita. V restauraci se můžete slečny u vedlejšího stolu optat, jakou dobrotu z jídelního lístku vám doporučí. Konverzačním otvírákem může být třeba také počasí nebo pomalá obsluha. Pokud s vámi naváže kontakt, pozvěte ji třeba na vinný střik nebo osvěžující nealko koktejl. Také v parku se seznamuje jedna radost. Přemluvte ji na partičku karet, frisbee nebo petanque. Milou pozvánkou na zmrzlinu či točenou kofolu z nedalekého bufetu taktéž nic nezkazíte.

Sportovní svádění

Sexy neznámou můžete potkat také při sportu. Ať už jsou vaší vášní kolečkové brusle, kolo, koloběžka, míčové hry nebo vodní sporty, porozhlédněte se po zajímavých úlovcích s podobným hobby. Důvod ke konverzaci je potom nasnadě, máte přeci stejnou zálibu.

Noční řádění

Patrně v létě nenajdete lepší prostory pro nezávazný flirt než diskotéku, klub nebo plážovou party. Na těchto frekventovaných místech s energickou muzikou, alkoholem a žhavou atmosférou se seznamuje skoro samo. Pokud dotyčné jen trochu padnete do oka, máte vyhráno. Teplý letní večer, tanec tělo na tělo, hvězdné nebe a sklenička cuba libre zkrátka udělají své.

Sdílejte tento článek na Facebooku