Ikona Land Rover Defender ve speciální verzi

Sdílejte tento článek na Facebooku

Mimořádný tvrďák přijel do České republiky. Inspirován i prověřen pískem, sněhem, pouští, bahnem, horami a dalšími nejtvrdšími podmínkami. To je Land Rover Defender, který si právě v nejtěžších terénech světa díky maximálnímu výkonu a spolehlivosti vybudoval svou pověst a neotřesitelnou pozici. Společnost Land Rover v již 62. modelovém roce této off-road ikony představuje speciální model Defender „Rough“. Nový model má ve dvě barevné varianty a klasický charakter. Defender „Rough“ v barvě Nara Bronze kombinuje bronzovou barvu karoserie s černou střechou a černým orámováním světlometů. Oproti tomu varianta Zermatt Silber má stříbrnou karoserii, která skvěle ladí s černými doplňky. Novou podobu dotváří černá kola z lehkých slitin a ve speciálním designu Sawtooth, tmavý nárazník a boční lišty, zadní LED světla a nové světlomety a směrová světla z čirého skla.

Vnější vzhled vozu Land Rover Defender „Rough“ doprovází jedinečný interiér s kvalitními materiály. Tomu vévodí kožené sedadla v barevné kombinaci mandlové a černé barvy s kontrastními švy. I další prvky interiéru jsou výsledkem ruční řemeslné práce. Je to například středová konzole, volant a rohože. Navíc opěrky hlavy sedadel mají na sobě vyraženo logo Land Rover. Výraznou součástí interiéru je též přístrojová deska, která nese stejnou barvu jako samotná karoserie.

Verze „Rough“ vychází z modelové řady Defender S. Kromě již zmíněných detailů má navíc ABS/ETC, klimatizaci a zimním paket s elektronickým vyhříváním čelního skla a sedadel. Pro zákazníka je cenově výhodnější o více než 49 000 Kč. Speciální čiré sklo světlometů, zadní LED světla a Sawtooth hliníková kola jsou k dispozici pouze u této speciální verze.

Ceny (včetně DPH a emisí CO2):

Defender 90 SW „Rough“ 921 795,- Kč
Defender 110 SW „Rough“ 1 006 364,- Kč

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek