Honda představila koncept Civic Tourer

Sdílejte tento článek na Facebooku

Společnost Honda na Ženevském autosalonu představila koncept modelu Civic Tourer. Pozoruhodný koncept přibližuje design exteriéru nové Hondy Civic Tourer, která bude představena začátkem roku 2014. Civic Tourer byl navržen v Evropě a je určený pro evropské zákazníky. Nízké a široké proporce dodávají vozu sportovní charakter, zatímco řešení zádi nabídne jeden z nejobjemnějších zavazadlových prostorů v dané třídě.Emise CO2 u modelu CR-V s motorem 1.6 i-DTEC dosahují pouze 119 g/km.
Společnost Honda také potvrdila, že nový 1,6litrový motor i-DTEC z řady Earth Dreams Technology bude po uvedení v modelu Civic počátkem roku 2013 nabízen také pro modelovou řadu CR-V. S emisemi CO2 na úrovni 119 g/km bude CR-V 1.6 i-DTEC po svém uvedení na podzim 2013 jedním z nejčistších a nejúspornějších SUV na trhu. Motor 1.6 i-DTEC bude u Hondy CR-V dostupný v kombinaci s pohonem dvou kol a s manuální převodovkou.

Dále společnost Honda v evropské premiéře představuje nový prototyp NSX Concept, který přibližuje vývoj vzhledu a designu nového supersportovního vozu, a to včetně prvního náhledu na možný vzhled interiéru nové generace modelu NSX. Design karoserie zůstává pozoruhodně věrný původnímu konceptu, zachovává si jeho dynamické a atraktivní proporce, zatímco interiér se vyznačuje skvělým výhledem a poskytuje řidiči vynikající pozici za volantem.

Značka Honda loni potvrdila představení evropské verze zcela nového modelu Civic Type R. Díky využití technologií ze speciálu Civic pro Mistrovství světa cestovních vozů vývoj postupuje kupředu a společnost Honda dnes může oznámit, že v průběhu roku 2013 budou zahájeny traťové zkoušky nového modelu na okruhu Nürburgring.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek