Erotogenní zóny ženského těla – 2. díl

Sdílejte tento článek na Facebooku

O tom, že ženská ňadra a pohlavní orgány představují snadno vzrušivé oblasti, jejichž hnětení dokáže dotyčnou vystřelit až do orgastických výšin, nelze pochybovat. Ženy jsou však majitelkami dalších míst a zákoutí, jejichž erotogenní charakter je na první pohled nepatrný. Při správném zacházení však mohou ženě zajistit stejnou, ne-li intenzivnější rozkoš, než jejich populárnější sousedé.Odkrývání nových erotogenních zón může být zajímavým zpestřením předehry, jenž vás bude oba bavit. Ženu navíc váš zájem o nová místa jejího těla opravdu příjemně překvapí, za což můžete být náležitě odměněn. Tak vzhůru do neprozkoumaných lovišť!

Chodidla

Smějete se zařazení ženských chodidel mezi vzrušivé zóny? Vyzkoušejte a uvidíte, jak si překvapivým tahem získáte její pozornost. O tom, že smyslné cucání palců u nohou může být nesmírně sexy, věděli již protagonisté kultovního snímku Pulp Fiction či seriálu z právnického prostředí Ally McBealová. Drobná masáž prstů a paty, jemné polibky na okolí kotníku, olizování palce – všechny tyto drobné aktivity představují nové brány k nevídané rozkoši.

Má za sebou milá perný den? Spojte předehru s relaxací. Připravte jí odpočinkovou teplou koupel. Postarejte se přitom o to, aby si její unavené nožky odpočaly a nabraly novou sílu. Dopřejte jí peeling chodidel, následně nožky jemně osušte, namažte hydratačním krémem a promasírujte. Uvidíte, jak bude pod vašimi doteky tát rychlostí blesku.

Zadní strana kolen

Další oblastí, která se tváří nevinně, ale může rozvířit hladinu vášně, je zadní strana kolen. Podkolenní jamky jsou totiž domovem mnoha nervových zakončení, jejichž jemné laskání vás oba naladí na tu správnou erotickou vlnu.

Zadeček

Na čem spočinou vaše oči jako první, vidíte-li atraktivní ženu? Samozřejmě na pěkně tvarovaném pozadí. Jistě vás proto potěší, že také ženský zadeček představuje erotogenní oblast. Jeho hlazení, laskání, masírování, hnětení či drobné poplácávání dokáže nejedné stoupenkyni ženského pohlaví rozehřát krev v žilách.

Vnitřní strana stehen

A na kterou oblast jsme zapomněli? Jistě, nelze opomenout vnitřní stranu stehen. Nejednu ženu dokáže stimulace vnitřní strany stehen dostat až na samotnou hranici šílenství. Pohybujete se totiž velmi blízko vzrušivé oblasti číslo jedna – ženského klitorisu. Hnětení a líbání vnitřní strany stehen ji vydráždí dosyta už jen proto, že bude očekávat brzký útok vašeho jazyka o patro výš!

Sdílejte tento článek na Facebooku