Erotické fotografie: Jak si doma vytvořit umělecká díla?

Sdílejte tento článek na Facebooku

Souhlasíte, že není nic krásnějšího a smyslnějšího než vkusně poodhalené ženské tělo? Přál byste si mít doma sexy snímek partnerky, ale kdykoli téma nadhodíte, setkáte se s výmluvami o povoleném zadečku a nervozitě před cizím člověkem? Nemusíte partnerku svlékat úplně donaha a hnát k profesionálnímu fotografovi. S trochou snahy, vtipu a našimi tipy hravě vykouzlíte svůdné umělecké dílo přímo ve vaší ložnici – a ještě se oba skvěle pobavíte! Jak na podomácku vyrobené erotické fotografie? Tvorba domácího erotického umění může být skvělým zážitkem pro vás oba – pobavíte se, sblížíte a ještě budete mít v ruce hmatatelný výsledek vašeho fotografického umu a krásy ženského těla. Navíc si klidně můžete vyměnit role, čímž si vyzkoušíte modelovskou roli na vlastní kůži. Takže připravit fotoaparát a další potřebnou techniku a hurá do nevšedního ložnicového dobrodružství.

Před startem se důkladně připravte

Alfou a omegou vašeho uměleckého počínání bude správná atmosféra. Základem je intimní a příjemné osvětlení, zapomeňte tudíž na ostré lampičky či umělé zářivky. Světlo by mělo být jemné, teplé, přirozené, zkrátka takové, aby zvýraznilo přednosti modelky a skrylo případné nedostatky. Neopomíjejte také příjemnou pokojovou teplotu, vaše drahá by rozhodně neměla před objektivem mrznout.

Nezbytnou kulisu představuje hudba, ideálně v pomalejším sexy rytmu. K uvolnění můžete použít sklenku vína nebo něčeho ostřejšího, ovšem s mírou – výsledné fotografie by měly vypadat vkusně a lichotivě, ne jako záběry z divoké party. Prodiskutujte s partnerkou, jak si výsledek představuje, co očekává od vašeho uměleckého veledíla. Měl byste vědět, na které části jejího těla se zaměřit a které si naopak přeje modelka skrýt či zda je spíš romantička nebo svůdnice. Neuškodí prolistovat před samotným focením několik erotických magazínů a prohlédnout si typické pózy figurantek, jejich pohledy, gesta a rekvizity, které používají.

Připravit, pozor, cvak

Pro zahřátí můžete vyzkoušet méně vyzývavé pózy, například nastylujte přítelkyni zády k objektivu tak, aby do něj koukala přes rameno. Postupem času, když se budete oba cítit jistější v kramflecích, můžete vyzkoušet dráždivější figury. Nebraňte se také promyšlenému zakrývání určitých partií jejího těla, například prostěradlem či rozepnutou košilí – částečně odhalená ženská postava je často mnohem vzrušivější než obyčejná nahota. Z výsledku pak vyberte ta nejhezčí fota a nerozpakujte se s nimi vyhrát v počítačových programech – černobílé nebo jakoby staré zažloutlé fotografie dodají erotice nový jiskřivý rozměr. „Tu nejlepší lechtivou fotku, kterou jsme s manželem nafotili, jsem nechala natisknout na půllitr, jenž jsem mu následně věnovala k narozeninám. Tak může spojit dvě životní lásky – mě a pivo,“ směje se hrdá pozérka v rámci internetové diskuse.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek