Co koupit partnerce k Vánocům?

Sdílejte tento článek na Facebooku

Vánoční svátky se neúprosně blíží a s nimi také hořečnaté přemýšlení, co darovat své milované. Jistě chcete partnerce vymyšleným dárkem udělat radost, jenže kdo má pořád vymýšlet něco originálního? To jsou pořád samé narozeniny, svátky, a vaše fantazie pomalu míří k bodu mrazu. Nevšední dárky však pořád existují, jen je třeba více hledat. Inspirovat se můžete na následujících řádcích.

Při výběru vhodného dárku nic nezkazíte, když se budete řídit partnerčinými zálibami a životním stylem celkově. Zapřemýšlejte, co má ráda, a co by ji potěšilo? Sportovní nadšenkyni potěší permanentka do fitka nebo lekce s profesionálním trenérem, milovnice literatury dá přednost nové zajímavé knize. Kulturní fanynce jistě uděláte radost lístky na muzikál nebo koncert oblíbeného interpreta. Trefou do černého může být koláž nebo originální kalendář z vašich společných fotek.

Každá žena je taktéž ráda středem pozornosti a ještě raději hýčkána, proto nevíte-li čím udělat přítelkyni či manželce radost, zabruste po wellness víkendech nebo lázeňských pobytech pro dva. Takový dárek si navíc můžete vychutnat spolu s vaší milovanou. Masáže, společné koupání ve vířivce, popíjení šampaňského, no nezní to skvěle? Horkou novinkou jsou takzvané pivní lázně, kde se můžete v oblíbené pochoutce dokonce vykoupat. Ostatně, pokud má přítelkyně ráda pivo, můžete jí věnovat možnost vyrobit si vlastní „značku“ přímo v pivovaru. Takový dárek bude jistě vítaným překvapením.

Vaří-li vaše drahá ráda, jistě nebude trefou vedle kulinářský nebo barmanský
kurz, kde se přítelkyně naučí vařit delikatesy světové kuchyně a míchat ty nejlepší drinky.

Je libo trochu adrenalinu? Proč ne. Pokud je vaše milá trochu dobrodružnější povahy, sáhněte po letu balónem, tandemovém seskoku nebo vyhlídkovém letu větroněm. Ostatně odpoledne strávené závoděním v motokárách je skvělým prostředkem proti stresu. Adrenalin i potěšení představují také jízdy na koni nebo poníkovi.

Pokud vás žádný z uvedených tipů na dárky nezaujal, pořád můžete sáhnout třeba po poukazu do oblíbeného butiku nebo kosmetického salonu, jež představují dárkovou klasiku. Přítelkyně ale spíše ocení originalitu než praktičnost dárku. I když ani to se nevylučuje. Na trhu najdeme například originální designy počítačových myší, již si přítelkyně může odnést do kanceláře, multimediální pomůcky například pro výuku cizích jazyků nebo nevšední kuchyňské nádobí.

Sdílejte tento článek na Facebooku