Akční model Toyota Avensis Business Navi

Sdílejte tento článek na Facebooku

Toyota Motor Czech uvádí od 1. 4. 2010 na trh v České republice akční model Toyota Avensis Business Navi. Model Avensis, vlajková loď Toyoty v Evropě představuje ideální volbu pro manažery vyžadující bezpečnou a vysoce komfortní jízdu. Avensis třetí generace byl v České republice představen začátkem roku 2009. Výrazného úspěchu dosáhl Avensis v oblasti bezpečnosti. V bezpečnostních testech organizace Euro NCAP získal maximální 5hvězdičkové ocenění.Model Avensis má v nabídce sedm pohonných jednotek (3 zážehové a 4 vznětové), dále 3 typy převodovek (6M/T, 6A/T a Multidrive S) a zákazník si může vybrat rovněž ze čtyř úrovní výbav (Terra, Luna, Sol a Premium)

Nový akční model Business Navi je odvozen od výbavy Luna. Od této specifikace se odlišuje hlavně přidáním navigačního systému TNS 510 s dotykovou obrazovkou včetně paměťové SD karty 4GB, obsahující mapy celé Evropy a Turecka, a přidáním zadní parkovací kamery zobrazující prostor za vozidlem prostřednictvím monitoru navigace. Cena však zůstává zachována, v některých variantách je dokonce nižší než cena výbavy Luna.

Zatímco výbava Luna je k dispozici pouze s motory 1,8 l Valvematic a 2,0 D-4D, nová výbava Business Navi je k dispozici také s motory 2,0 l Valvematic a 2,2 l D-4D 150, a to jak s manuálními tak se samočinnými převodovkami.
Nový akční model Business Navi přináší zákazníkovi díky dodatečným prvkům výbavy přidanou hodnotu ve výši až 40 tis. Kč v případě sedanu, resp. 45 tis. Kč v případě kombi.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek