Adrenalin v Motorlandu Bělá

Sdílejte tento článek na Facebooku

Motorističtí fanoušci mají nový adrenalin – místo plné aut, nekonečných možností testování vozů, profesionálních offroadových i asfaltových okruhů a dalších podobných radovánek: MOTORLAND BĚLÁ.

Tento areál vznikl z bývalého vojenského prostoru, poskytuje tudíž dostatek místa pro veškeré aktivity, které uspokojí motoristické fanoušky. Svým rozsahem 30 km2 je jediným areálem svého druhu v České republice.

Co na vás čeká

Hlavním lákadlem jsou samozřejmě auta, jak závodní, tak offroady. Motorland Bělá disponuje bohatým vozovým parkem, který kromě jiného zahrnuje například závodní BMW 1, Audi A3, offroad Land Rovery, čtyřkolky, buginy nebo motokáry. Většinu vozů můžete vyzkoušet sami nebo využit spolujízdy s profesionály – například v rallycrossové Fabii nebo ve Fabii S 2000 – a zažít si pocit opravdového závodníka. Zdejší trati jsou také oficiálními testovacími tratěmi Škody Motorsportu.

„V Motorlandu Bělá pořádáme teambulidingové akce pro firmy, ale třeba i závody pro partu kamarádů. Je třeba se vždy předem domluvit a potom jsme schopni připravit a zajistit téměř cokoli,“ říká Vojtěch Hlaváček ze zastupující agentury RZA Solutions Czech.

Na své si přijde každý

Můžete přijet s rodinou i v případě, že vaši drahou polovičku jízda v autech nezajímá a potomci jsou ještě příliš malí. Čekají na ně vznášedla, lanová houpačka, skákací hrad, zorbing, simulátory Playstation, 5 metrů dlouhá autodráha a mnoho dalšího!

„Na přání pro vás objednáme supersportovní vozy, letadla, helikoptéry, obrněné vozy. Připravíme pro vás občerstvení i večerní ohňostroj. Zkrátka chceme, abyste na den strávený v Motorlandu vzpomínali ještě hodně dlouho,“ doplňuje Vojtěch Hlaváček. Ve výukovém centru vás čeká škola smyku, offroadová škola nebo škola bezpečné jízdy, to vše pod vedením profesionálů.

Více na www.motorlandbela.cz.

Sdílejte tento článek na Facebooku