Vychází nové číslo AutoforDrive č. 1/2012

Sdílejte tento článek na Facebooku

V nejnovějším čísle tento jediný trendy car magazine v ČR přináší reportáž ze zimních testovacích jízd s vozem Range Rover Evoque na polygonu v Rakousku, kterých se zúčastnil šéfredaktor časopisu jako jediný zástupce tiskového media z ČR, zároveň čtenářům nabízí test tohoto vozu na českých silnicích. Redakce také testovala novou letní pneumatiku Michelin na různých typech automobilů, na různých površích a v různých situacích. První jízdy má za sebou nové miniauto Citigo a také Opel Astra GTC. V časopisu je uveřejněn profil faceliftu Renault Twingo a Mazdy3.

V nové rubrice Nejrychlejší auta světa tentokrát čtenáři uvidí Bugatti Veyron 16.4 Super Sport, v další nové rubrice Dokonalý muž zase najdou zajímavosti a důležité maličkosti, bez kterých nemůže správný muž žít. Velká příloha je plná krásných fotek a informací o velkých limuzínách a luxusních vozech prodávaných v ČR. Nechybí ani interview s názvem Quo vadis, Fiat?

Časopis přináší informace o všech soutěžích o titul Auto roku. V rubrice Bilance je uveden přehled o prodaných autech v ČR za r. 2011 včetně komentáře představitele Svazu dovozců automobilů. Samozřejmě nechybí nejoblíbenější rubrika, a to testy aut. Tentokrát je jich pořádná nadílka – Chevrolet Captiva, Volvo XC70, Toyota RAV4, Hyundai i40, Range Rover Sport, Jeep Compass, Hyundai Veloster, Audi Q3, Lexus RX450h, Infiniti M35h, Citroen C3 Picasso, Chevrolet Cruze, Mercedes-Benz NGT, Nissan Qashqai, Hyundai Elantra a Škoda Fabia Monte Carlo.

Nové číslo plné novinek je k dostání na stáncích od 27. ledna 2012. Je možné si objednat i jeho elektronickou verzi nebo předplatné na www.auto4drive.cz

Sdílejte tento článek na Facebooku